Orgasmus na jazyku

Text: Josefína Joštová

Cukrfree: 9týdenní program

Janina Černá a Hanka Valášková představují knižní zpracování svého populárního online kurzu 9týdenní program. Ten vás krok za krokem provede světem bez nadměrného cukru a naučí vás, jak se stravovat nízkosacharidově a přitom zatraceně dobře. Kromě chutných receptů na nejrůznější dobroty (jejich fotky se budou obzvlášť vyjímat na vašem Instagramu) si také osvojíte problematiku emočního jedení, naučíte se relaxovat a emoce nezajídat. I když to je možná před Vánocemi obzvlášť kruté, kdy jindy začít žít bez cukru než právě teď?! Co vy na to?

 

Cukrfree
cara

Josef Maršálek: Péct, milovat a žít

Aby to bylo spravedlivé, myslíme na všechny. Dokonce i na ty, pro které je hyperglykémie jejich nejoblíbenějším stavem. Josef Maršálek (podobnost s Hagridem z Harryho Pottera je čistě náhodná), sympaťák, který mimo jiné pekl pro britskou královnu Alžbětu II. a vedl luxusní pattiserii v londýnském obchodním domě Harrods, vydává knihu Péct, milovat a žít. Na své si s ní přijdou milovníci dortů, koláčů, eclairů, makronek… a všech dalších laskomin! To by v tom byl čert, abyste po tomhle nepřibrali!

 

Josef Maršálek
cara

Zdeňka Mazúrová: Bezlepkové slavnosti

Zdeňčině dceři jako malé diagnostikovali celiakii. Zdeňka to nebrala jako příkoří, ale jako hozenou rukavici. Nakoupila bezlepkové suroviny a zkoušela a zkoušela. Do dnešního dne se jí povedlo dovést spousty bezlepkových receptů k dokonalosti a neceliak by ani nepoznal, že se jedná o bezlepkové pokrmy. Ve svém nejnovějším počinu Zdenka připravila speciální recepty pro sváteční tabuli. Najdete tu svatomartinské menu, vánoční oběd i tipy na piknik nebo dětské menu.

Bezlepkové slavnosti
cara

Dita Pecháčková: Dita P. dětem

Vařit svým dětem a synovcům a hlavně vidět, jak jim chutná, bylo pro kulinární expertku Ditu Pecháčkovou vždy tím největším potěšením. A tak přišla na svět kuchařka Dita P. dětem, v níž najdete přes 400 stran plných chutných receptů a nádherných fotografií z přírody. Kniha vznikala tři roky a odráží se v ní všechna roční období a svátky. Na konci této výjimečné obrazové kuchařky najdete 13 stran krátkých textů, básní a pohádek.

Dita P.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA