Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na březen: Lvi by měli být stále ve střehu, Ryby pocítí úlevu

Stále bude ale setrvávat vášnivé spojení Mars-Venuše, ale už to nebude mít tak démonický průběh, nebudou to rány pod pás. Novoluní 10. března bude zvlášť vhodné ke změnám a rozhodnutím, úplněk 25. března bude mocný. Tento úplněk po prvním jarním dni je vždycky magický a duchovní, protože určuje, kdy se budou konat Velikonoce. Je předzvěstí velikonočních dní a všech jejich tradic a tajemných rituálů.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dny budou vhodné k tomu pracovat na zlepšení své tělesné kondice. Většina Beranů by měla začít sportovat nebo rozšířit okruh svých sportů o další – více náročné a tvrdší. Rozhodně byste se neměli šetřit, ale naopak věnovat pohybu maximum svého volného času. Nebudete si moci stěžovat na pracovní nabídky, jen byste si měli více vybírat, aby vám energii a čas neubírala jalová práce, která vám téměř nevydělá. Vhodná doba bude na přemýšlení, jak a kde si začít budovat nové zdroje příjmů. Zejména mladší budou nejspíš muset udělat v pracovních záležitostech změny, aby dále prosperovali.

Rada: Neměli byste riskovat za volantem, přepínat se pracovně nebo snad držet nějaké drastické diety.

Březnová afirmace pro Berany: Není nic, co by nespravil večer u krbu ve společnosti dobré knihy.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Láska a partnerské vztahy budou procházet určitou, u někoho dokonce velmi tvrdou zkouškou. Staré a vlekoucí se problémy již nebude možno přehlížet ani je ignorovat, bude třeba je řešit – pokud si budete chtít uhájit své dosavadní pozice a jistoty, budete muset na sobě hodně zapracovat.Chvilková přeháňka a náladovost vás může vehnat do nějaké nejistoty nebo do potíží. I když se budete snažit a udělat vše pro to, aby nedošlo ke zbytečným třenicím nebo zhoršení mezilidských vztahů, nejspíš mít starosti budete. Může se o ně postarat nový šéf, kterému nepadnete do oka, nebo nějaký aktivní „kamarád“ či spolupracovník.

Rada: Neměli byste riskovat a hazardovat se svým zdravím. Tyto dny k tomu nebude vhodná doba.

Březnová afirmace pro Býky: Ranní ptáče dál doskáče. Upravte svou denní rutinu, uvidíte, že to s vaším tělem i duchem udělá divy.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Tyto dny dostanete šanci zbavit se drobnějších problémů a cítit se zase lépe. Ti mladší by měli zapracovat na své tělesné stránce. Pravidelný běh nebo pár minut jógy každý den je posílí nejen na těle, ale hlavně je vyrovná psychicky. Nebuďte líní nebo pesimističtí. Tyto dny vám vše půjde snadněji než kdykoliv jindy.Mějte se na pozoru pouze před svými starými zlozvyky a nedostatky. Všechny špatné stravovací návyky, nedostatek spánku nebo pochybné jednodenní známosti se v tomto období obrátí proti vám.

Rada: Měli byste se mít velmi na pozoru, abyste zůstali za každé situace diplomaty, nenechali se zmanipulovat k tomu, abyste jednali pod vlivem emocí.

Březnová afirmace pro Blížence: Ráno moudřejší večera. Jsou rozhodnutí, která zkrátka chtějí uzrát – alespoň přes noc.

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tyto dny si užívejte dostatek lásky, smyslných požitků a hlavně něhy. Zbavte se pout, která vás omezují v aktivitách všeho druhu, hlavně ve společenských dýcháncích a v cestování. Konečně se odpoutejte od obyčejného života a rozleťte se k oblakům. Neměli byste si nechat proklouznout žádnou příležitost mezi prsty, vynikající konstelace hovoří o možné životní šanci. Vhodný čas je ke sňatku a k založení rodiny. I lidé kolem vás se ale budou cítit nejspíš šťastně a mnohé staré problémy se dořeší a zcela vymizí.

Rada:Měli byste se mít pouze na pozoru před nevěrou, měli byste se raději držet ověřených jistot a rozhodně se nepouštět do nových známostí.

Březnová afirmace pro Raky: Některé změny bolí, ale ponesou ovoce!

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pouze mladí Lvi budou ušetřeni většího karambolu. Měli byste se mít proto na pozoru před přeceněním svých sil a schopností i před podceněním možného nebezpečí. Pokud se budete dlouho rozhodovat mezi dvěma partnery, přijdete o toho lepšího. Dny přináší značnou psychickou zátěž a nutnost vypořádat se s dosavadní situací, která může přinést mnoho probdělých nocí a nějakou tu vrásku na čele navíc. Vsaďte na citlivost, laskavé jednání a schopnost pohladit a potěšit. Bude to pouze přeháňka, kterou je ve vašich silách překonat a proplout rozbouřenými vodami v klidu.

Rada: Spíše než doufat ve velkou a romantickou lásku byste měli dbát na to, abyste se hmotně zabezpečili.

Březnová afirmace pro Lvy: Některé okolnosti mohou negativně ovlivnit váš zdravotní stav, ale vy se jim můžete postavit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Mějte se na pozoru před jakýmkoliv prohřeškem během pracovní doby, neměli byste také měnit zaměstnání, pokud to není nezbytně nutné – asi byste si nejen nepolepšili, ale naopak byli zklamáni. Ztratili byste jistotu a nový zaměstnavatel by nesplnil ani zlomek toho, co nasliboval.Očekávejte, že se okruh vašich skutečných přátel velice zúží a vaši nepřátelé budou postupně nabývat nejen na množství, ale také na zákeřnosti, a tu a tam lze očekávat pomluvy či nemalé intriky.

Rada:Vhodné by bylo pomáhat potřebným – prosperovat tedy budou profese lékařské, léčitelské, věštecké a psychologické.

Březnová afirmace pro Panny: Ze všeho se dá vybruslit. Spolehněte na svůj důvtip a osobní šarm.

Numerologie: Čísla a vibrace. Zde je výpočet osudového čísla

elle.cz

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Při prvním nezdaru si nemyslete, že se vám všechno zhroutilo. Raději přemýšlejte o tom, kde jste udělali chybu. Podstatně se vám uleví a budete mít chuť do další práce. Překvapí vás jisté informace. Zareagujete-li včas a rozumně na nečekané zprávy, dostaví se úspěch, jaký jste vůbec nepředpokládali.Klidně si naplánujte práci na několika stavech zároveň. Hravě ji zvládnete a ještě vám zbyde čas na přátele. Jen byste neměli nic dramatizovat, i bez toho nadřízený i okolí ocení, co všechno dokážete udělat. Vhodné dny jsou k nákupu nemovitostí, k výhodné hypotéce nebo k dobrému prodeji.

RadaBude zřejmě nutné dát svým nadřízeným znát, že pouhých slibů se člověk nenají, natož aby si našetřil na bydlení nebo cestu kolem světa.

Březnová afirmace pro Váhy: Nepropadejte beznaději. Všechno, co si teď vybojujete, vám bude ještě dlouho dělat radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dejte pozor, komu věnujete svoji důvěru. Nezanevřete ale na člověka, který by vám sdělil nepříjemnou pravdu. Mohli byste zbytečně přijít o dobrého přítele. Budete pod větším náporem, budou na vás kladeny zvýšené požadavky, a to v mnoha směrech zároveň. Měli byste dbát na to, abyste nic nehnali do extrému. Pokud se budete držet moudrého přísloví, že všeho moc škodí, pak se nemusíte tyto dny ničeho obávat. Třebaže budou ve znamení drobných nepříznivých přeháněk, měli byste si problémy uhlídat.

Rada:Pro jistotu si ale vyrobte měsíčkový krém na drobné ranky. Nejspíš nějaké utržíte.

Březnová afirmace pro Štíry:Trocha sobeckosti vám neuškodí. Starejte se v první řadě o sebe, vyplatí se vám to.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nenechte si do srdce zasít jakékoliv chiméry a představy, držte se logického úsudku a zdravého rozumu. Budete postaveni před problém. Pramenit bude ze špatného odhadu sil, klamných dedukcí a naprosto mylných představ o realitě. Postavení planet vám přinese zvýšenou citlivost – zejména na mezilidské a partnerské vztahy. Budete vystaveni velkému psychickému vypětí a mnohým zklamáním. Kroťte svoji zvědavost a nenechte se nalákat na sliby vzrušujících zážitků.

Rada:Hlavně nenoste při sobě větší obnos peněz, hrozí ztráta nebo odcizení.

Březnová afirmace pro Střelce: Vypadáte skvěle, dopřejte si slyšet lichotky a nechat je pohladit vaše ego.

Filmový horoskop: Jaká filmová postava dle vašeho data narození jste?

elle.cz

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Přemýšlejte o každém svém kroku. Rozum a rozvaha by měly převládat nad city a vášněmi. I když ve vztazích vám hvězdy přejí. U partnera a nejbližšího okolí najdete pochopení a mnohé se ke spokojenosti všech obrátí k lepšímu.Dny budou zvlášť vhodné k dořešení citových záležitostí, u dlouhodobých vztahů je v tyto dny vhodný sňatek a s ním spojené rodičovství. U partnerských vztahů, které dosud procházely krizí, je možné čekat výrazné vylepšení dosavadní napjaté atmosféry a obrat k lepšímu.

Rada:Chopte se každé příležitosti. Tyto dny slibují i možnost lepšího zaměstnání.

Březnová afirmace pro Kozorohy: Na co sáhnete, to proměníte ve zlato. Rozmyslete si, na který cíl zamíříte, určitě trefíte do černého.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V případě, že vaše protesty nepadnou na úrodnou půdu, je vhodná chvíle na to změnit zaměstnání. Dnes se má dobře ten, kdo umí a dobře pracuje. A to vy jste! Proto se nebojte změny.V osobním životě vsaďte na schopnost pohladit a potěšit. Lze pak očekávat pozitivní aktivity ze strany partnera, kteří vám udělají velkou radost. Pro nezadané může tento měsíc znamenat příchod toho pravého, životního partnera. Využijte naplno Venuše, planety lásky, a Marsu, který podporuje odvahu, ve svém znamení.

Rada:Nedejte na rady neznámých lidí, ale ani se neuzavírejte před svým okolím s myšlenkou, že na všechno stačíte sami.

Březnová afirmace pro Vodnáře: Dejte si skleničku na zdraví. Teď se vám bude opravdu dařit.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Můžete se těšit na nové možnosti a šance. Silný tranzit slibuje velké změny a otřesy v pracovních záležitostech. Ovšem k lepšímu! Naskytnou se vám nové možnosti, jak se uplatnit a předvést. Ve vztazích to nebude ale nic moc. V průběhu těchto dní by se však měl ve vaší blízkosti objevit zajímavý člověk, který se nebude sice zpočátku jevit až tak úžasně, brzy se ale ukáže, že je partnerem snů a tím pravým vyvoleným. Nebo dobrý parťák do podnikání či kamarád do nepohody.

Rada:Obalte si nervy něčím sladkým. Všechno vám pak půjde radostněji.

Březnová afirmace pro Ryby: Přemýšlejte, kam se můžete dále posunout.

Roční horoskop 2024: Čeká nás obrat k lepšímu, hned to ale nebude

elle.cz

Zdroj: Autorský článek