Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 13. listopadu: Ryby zamíří vysoko, Štíři se musí zkrotit

Pozitivní jsou dva nadějné aspekty. Venuše ve znamení Vah, kde je silná a má dobrý vliv na vztahy, a vynikající Neptun ze znamení Ryb, který propůjčí mnohým z nás hbitou intuici, tito šťastlivci se dokážou mnoha nebezpečím vyhnout díky svému tušení.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

I když se vám nic moc neděje, budete podráždění a možná dokonce lehce agresivní. Nebude to s vámi tyto dny jednoduché, pořiďte si raději zámek na pusu a taky nebouchejte hned do stolu. Nic nebude tak hrozné, jak se momentálně jeví. Brzy se ukáže, že to bylo nedorozumění nebo to není tak horké. Bude to chtít hlavně trpělivost a diplomacii v kontaktu s druhými. Budou to tudíž hlavně vztahy, ve kterých budete plavat. Choďte na pravidelnou procházku a zkuste taky trochu sportovat, aby vám zlepšily náladu endorfiny.

 • Víte, že hotovým všelékem na špatnou náladu je teplé mléko s medem? A když tam přidáte lžičku rumu, budete spát jako andělíček.
 • Udělejte aspoň jeden dobrý skutek, to také zvedá náladu!

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Prožíváte nejspíš hodně drsnou realitu, vesmír se na vás vyloženě zlomyslně šklebí, vy nic ale nevzdávejte. Berte to jako zkoušku nebo výzvu, osud po vás chce, abyste ukázali, co ve vás je a možná si také sáhli do rezerv. To těžké období se už záhy zlomí a všechno se bude rychle zlepšovat. Říkejte si, že nic netrvá věčně, ani zkoušky, ani smutek, ani neštěstí. Hlavně se nenechte vlákat do pasti podivnými prodejci, podvodníky a taky si chraňte zdraví. O to jde vždycky nejvíce.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Neusněte na vavřínech! I když se zdá, že vás nic neohrožuje a blahodárná Venuše ze znamení Vah vám nahání do cesty zajímavé lidi a možná dávné přátele, které jste dlouho neviděli, nebo snad dokonce se zjeví ve vašem životě vaše první láska, přesto se nepouštějte do rizika. A to hlavně zdravotního a finančního. Všechno, co se může projevit do dvou týdnů, zažeňte. To by se vám totiž vymstilo. Hlavně neriskujte ztrátu současného dobrého partnera kvůli nějaké dávné známosti. Ukázalo by se, že už to není ono! 

 • Nejste bezstarostní až příliš? Kolem vás se pravděpodobně pohybuje vychytralá osoba.
 • Honí vás mlsná co se týče nabídek na flirt? Nechte si je raději zajít chuť. Vymklo by se to vaší kontrole.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Takovou vodu na váš mlýn jste už asi dlouho nezažili. Budete to totiž vy, komu se bude dařit a kdo možná dostane nějakou zajímavou nabídku, jak si polepšit. Dobře ji zvažte, jestli to chcete postoupit. Pokud změníte zaměstnání, bude dost možné, že si polepšíte jak finančně, tak svou pracovní pozicí. Bude to ale na úkor přátel a dobrých vztahů. Všechno mít prostě nemůžete. Ve vztazích to nebude právě procházka růžovou zahradou, ale i to se nakonec vyřeší. Přemýšlejte tedy – buď kariéra nebo láska.

 • Podívejte se dobře, váš nadřízený si vás nejspíš oblíbil a bude vás chtít využít víc v prospěch firmy.
 • Teď budete na tahu vy, proto se nerozmýšlejte dlouho. Je třeba kout železo, dokud je žhavé!

Horoskop na listopad: Panny zavalí práce, Blížence přemohou radovánky

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Držte otěže pevně v rukou, tato jízda bude hodně nebezpečná, a to ve všech směrech. Velké bude zejména nebezpečí úrazů a nečekaných komplikací. Nejlepší by bylo, kdybyste zalezli do bezpečí svého domova a nevytáhli paty. Jestli je to tedy možné, naordinujte si home office nebo si vezměte dovolenou, kterou strávíte v bezpečí na chalupě nebo u rodičů. Žádné nebezpečné sporty a za volantem nebo na kole buďte taky opatrní. Taky nebude doba vhodná vyskakovat si na šéfa nebo na podivnou bytost v hromadné dopravě. Nechoďte v noci sami.

 • Víte, že můžete někoho naštvat už tím, že jste? Proto pozor i na to, jak se tváříte!
 • S výrazem Dobrého vojáka Švejka nic nezkazíte. Sice vás nebudou považovat za velkého inteligenta, ale zato si ochráníte kůži.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Zvažujte dobře své budoucí kroky a také strategii, držte se moudrého rozumu a dobře se rozmýšlejte. Čekají vás sice stojaté vody a nic vážného se dít nebude, může to ale být pověstné ticho před bouří, která přijde do dvou týdnů. Buďte už nyní opatrní, abyste nešlápli vedle a neudělali něco, z čeho se budete muset zpovídat. Nebo zabřednete to budoucí pasti. Nenechte si na sebe nandat příliš povinností a taky to nepřehánějte se svými sliby. Přijde nějaká komplikace, kvůli které byste je nesplnili.

 • Nenechte se pohltit touhou po penězích nebo slávě. Nestačili byste na to a špatná pověst by na sebe nenechala dlouho čekat.
 • Vydýchejte se na pravidelných procházkách. Kdy jste naposledy udělali něco pro duši?

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Láska vás bude provázet a vy si ji budete užívat. Milý na vás bude partner, přátelé a možná dokonce i děti budou méně zlobit a budou mazlivější. Pokud nejste zadaní, vypravte se do společnosti, tam na vás bude čekat zajímavý objekt. Nebo jich možná bude dokonce více a vy si budete moct vybírat! Také na konkurzech nebo při přijímacím pohovoru se můžete těšit, že zazáříte. Bylo by škoda propást tak skvělé možnosti a nevyužít je. Úspěšní můžete být i na úřadech nebo u soudu. Budete mít i úspěchy v usmiřování, zkuste proto napravovat pošramocené vztahy.

 • Hodně mluvte, tentokráte vás bude okolí nejen poslouchat, ale bude vám i věřit.
 • Věřte si, to bude velmi důležité. Tak se dostanete výš a snadněji.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Bojovná nálada a obrovská energie s vámi budou cloumat. Musíte je ovládnout a nasměrovat na své cíle citlivě a moudře, abyste se nehnali přes mrtvoly. Hlavně si držte chladnou hlavu, nenechte se vláčet emocemi, ponořte se do svého nitra a nechte se vést svou intuicí. Svou úžasnou jasnozřivost můžete použít i pro své blízké nebo okolí. Pokud se zaměříte na pomoc těm, kdo ji potřebují, budete úspěšní a určitě se vám vaše dobré skutky brzy vrátí. Propůjčte své schopnosti do služeb dobra a vesmír vás bude mít za to rád. Získáte nové přátele, které budete jednou potřebovat.

 • Neváhejte podávat pomocnou ruku i těm, koho neznáte. Nový životní přítel je blízko.
 • Víte, že máte obrovské samoléčitelské schopnosti? Tu sílu můžete nyní použít i na své uzdravení.

Velký horoskop pro znamení Štíra

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Připravujte se na možnosti, které záhy vtrhnou do vašeho života. Přinesou vám mnohé změny, ale také zajímavé nabídky, o kterých byste měli přemýšlet. Tento čas je nejvhodnější na plánování nebo na práci na svých projektech do šuplíku. Tam dlouho nebudou, zakrátko budete mít sny na dosah ruky, a všechno, co budete mít už připravené, se bude hodit. Stačí to jen vytáhnout a předvést svému dosavadnímu šéfovi nebo možná někomu, kdo by vám mohl nabídnout lepší práci a lepší ohodnocení. Velmi se vám bude tyto dny dařit ve vztazích, tak neseďte doma! Noví přátelé nebo možná nový partner na vás někde čekají!

 • Nevěříte, že se blíží pravá chvíle na příznivou životní změnu? Bude tu coby dup!
 • Bude třeba sáhnout do rezerv a nešetřit se. Vyplatí se vám i probdělé noci a pracovní víkendy.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nenechte si nasadit ohlávku a nevěřte sladkým slibům. Hrozí vám nebezpečí, že vám naloží práce jako otrokovi a přidají jen zlomek toho, co by museli dát někomu jinému, kdo by tu práci udělal. Nenechte se tedy umlčet pakatelem, pak už byste jen stěží vymáhali víc peněz. Využijte těžkého aspektu Venuše, abyste přitvrdili. Ve vztazích a lásce to sice nebude žádná slast, ale zato si dokážete vybojovat mnohem lepší pracovní podmínky a také se pojistit finančně lépe do budoucnosti. Dařit se bude ve všem, co se týká peněz. Můžete tedy i finančně zariskovat nebo zkusit nějakou výhru.

 • Nevěříte, že by se na vás mohla usmát výhra? A zkusili jste tohle štěstí vůbec někdy?
 • Přišel čas, kdy se můžete klidně mračit. Ti, co vás mají rádi, vám to odpustí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Ty blesky z čistého nebe budou mít na vás spadeno, nebudete stíhat uskakovat, je to jedno z vašich nejtěžších období za poslední tři roky, ale je ve vašich silách se s tím poprat. Hlavně si držte víru ve šťastný konec a opřete se o ty, kdo vás mají rádi. Těm nesmíte ublížit, to by bylo to nejhorší, co by se vám vymstilo a mohlo by se stát i vaší zkázou. Nejdůležitější bude držet jazyk za zuby, nenechat se vyprovokovat ke kritice nebo dokonce k jízlivosti. A opatrně v jednání s cizími lidmi. Jste to vy, kdo je v ohrožení, že ho někdo napadne. Nedávejte nikomu záminku k útoku.

 • Víte, že dokážete být pořádně jedovatí, když se naštvete? Proto raději mlčte!
 • Nic netrvá věčně, ani tohle nepříjemné období. Nenechte se proto zlomit!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Snažte se šlapat na plyn a jednat. Pořádně se nastartujte hned ráno a žeňte se za svými cíli, nic neodkládejte, nikde se nenechte odehnat ode dveří. Když vás někdo vyžene dveřmi, vlezte tam oknem – jak radí jedno přísloví. Obrňte se úsměvem a laskavým slovem, buďte ale nekompromisní. Musíte využít Marsu ve znamení Štíra, který vám propůjčí odvahu a taky sílu k tomu poprat se se svými problémy a hlavně s resty. Ráno prostě vykročte z domu a uvidíte, že pak už to půjde samo. Nejtěžší bude vždycky ten první krok.

 • Největší podporou vám bude zpěv. Začněte každé ráno písničkou a všechno půjde líp.
 • Víte, že dokážete být moc milí, když chcete? Nikdo vám pak nedokáže říct NE!

Proč vám astrologie řídí život aneb co se skutečně skrývá ve hvězdách

elle.cz

Zdroj: Autorský článek