Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 30. října: Štíři budou akční, Ryby objeví nové schopnosti

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nenechte se manipulovat k věcem, které nechcete. Pokud je ve vaší blízkosti osoba, která bude v tyto dny extrémně přecitlivělá, může mít tendenci se na vás pověsit a dělat si z vás nejen vrbu, ale hlavně soumara, který ji bude vláčet na svém hřbetě a možná dokonce dělat její práci. Dávejte si pozor, přitahujete svou velkou energií slabé, ale i vy máte jen jedny nervy a vaše fyzické možnosti nejsou neomezené.    

 • Kdy jste si vy někomu stěžovali a kdy vám někdo vytrhl trn z paty?  
 • Nebojte se říkat ne, ovšem s taktem a laskavostí. Tište svůj mocný hlas!

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Čeká vás moc citlivé období, které vás nebude šetřit. Pocítíte útok na duši, bude zranitelná a možná se v tyto dny několikrát zachvěje. Nebude to hrůzou, ale lítostí nebo smutkem. Nasaďte lék v podobě umění, to je mocná terapie. Nejlépe byste udělali, kdybyste se vypravili do divadla nebo aspoň kina, pokud se vám nechce mezi lidi, naordinujte si doma příjemnou hudbu a nějaký uklidňující čaj. Alkoholu se vyhněte!

 • Hledejte alternativní možnosti, jak se dobře naladit. Tanec by také pomohl.  
 • Hlídejte si výraz svého obličeje, úsměv může rozsvítit nový den.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Budete si plout na obláčku a nejspíš se nudit. Tohle nebude čas akce, tak se s tím smiřte. Ani vaši nejlepší kamarádi z různých party a společenských akcí nebudou naladěni na vaši společnost a posezení s vámi. A na vaše vtípky nejspíš vůbec ne. Neberte si to osobně, nebudou mít nic proti vám, jen na to prostě nebude nálada. Raději proto mlčte a tvařte se zamyšleně.

 • Víte, že přísloví mlčeti zlato ještě nikomu neuškodilo? Nasaďte si proto bobříka mlčení!  
 • Víte, kolik zajímavých věcí jste si ještě nevyzkoušeli? Popřemýšlejte!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Právě teď je vynikající čas na to prosadit si mnoho z toho, o čem jste doposud jen tajně snili. Konstelace vám jde na ruku a věřte tomu, že možná někdo z vašich předků nebo blízkých, co tu už nejsou, je nyní ve vaší blízkosti a bude vám radit nebo dokonce odsouvat překážky z cesty. Snažte se naslouchat. Určitě by vám prospěla kratičká meditace před spaním, spojená s popíjení dobrého čaje – nebo dokonce se skleničkou dobrého vína.    

Magický říjnový úplněk podle čísel a hvězd: Setkáte se s tajemnem

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Brzděte opatrně a dobře se rozhlížejte kolem sebe, kde na vás vyskočí problém. Pokud se ještě nedostavil, pak je někde za rohem. Tyto dny nejsou pro vás růžové, bude třeba zvažovat každý krok, abyste se neunáhlili nebo nešlápli vedle či ještě do něčeho horšího. Pozor hlavně na cestách, tam vám štěstí  vysloveně nepřeje, proto buďte opatrní za volantem, ale i při tom, když budete přecházet přes přechod. Elektrokoloběžkám a kolu se vysloveně vyhněte. Také soustředění nebude nejlepší, tak pozor na chyby v zaměstnání.

 • Víte, že dokážete být strašní, když se rozčílíte? Neděste proto rodinu a sousedy!
 • Nenechte se vlákat do pasti finančních problémů, i tam by mohly nastat potíže.  

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Můžete si dál mnout ruce, tyto dny budou šlapat přesně podle vašich představ. Zejména v pracovních záležitostech se vám bude dařit, možná budete zavaleni prací až moc, ale dobrá finanční odměna pro vás bude velkým hnacím motorem. Dařit se vám bude též v lásce, a to velice. Máte totiž Venuši, symbol lásky a přátelství, přímo ve vašem znamení. Takže i ve vztahu nebo dokonce ve společnosti budete prožívat krásné sluncem zalité dny, i když je listopad.

 • Pomysleli jste v poslední době na romantiku? Pokud ne, nadešel čas!    
 • Penízky se budou kutálet směrem k vám, tak je střádejte. Brzy se ukáže, na co to bude!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nebudou se sice dít závratné věci, ale také vám nebude nikdo škodit. I to je výhra. Držte se své povahy a přirozené laskavosti, a nechte se unášet proudem, to bude nejrozumnější. Lidé vás mají rádi a budou vám sami ulehčovat život. Mezi tím se objeví nějaká ta drobná nabídka, abyste si mohli finančně polepšit. Buďte rádi a říkejte si: nemusí pršet, hlavně, že kape! Však ono bude už brzy líp a vaše štěstí se dá do klusu. Také zdraví, pokud vás potrápilo, se stabilizuje nebo možná dokonce vylepší.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Okolnosti vás poženou do boje možná hlava nehlava, nenechte se strhnout natolik, abyste ztratili přehled. Jakmile budete mít pocit, že vás pohltila vášeň, okamžitě se zastavte a vydýchejte se. Mars, který ovládl vaše znamení, by vás mohl snadno vehnat do nebezpečí, kde byste utrpěli ošklivé šrámy. To ale neznamená, že byste měli sedět v nečinnosti, naopak. Musíte využít tu sílu, která vás ovládla. Pohnete totiž s mnohým výrazně kupředu. Vše ale s chladnou hlavou a rozmyslem. Rozhlédněte se též kolem sebe, zda někdo druhý nepotřebuje vaši pomoc.

 • Cítíte se nesmrtelní a chcete se poprat s celým světem? Je načase zatáhnout ruční brzdu!
 • Víte, že máte šamanské schopnosti? Pokud ne, tak to zjistíte právě teď.

Velký horoskop pro znamení Štíra

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nenechte se vehnat do unáhlených rozhodnutí a změn. Nebyly by to dobré. Lepší bude zapracovat na jistotách, které jste si vydobyli. Také se nerozhlížejte po novém partnerovi. Pokud nejste s tím původním spokojení, to, co si najdete jako náhradu, vám rozhodně radost neudělá. Spíše naopak. Ani v přátelství to nebude moc dobře klapat. Nejlepší bude, když se ponoříte do práce. Čas Dušiček nepatří mezi vaše oblíbené svátky, hlavně se druhým nesmějte, když budou říkat, že hovořili s duchem. A tam byste mohli narazit tvrdě.    

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pocítíte obrat k lepšímu více než kdy jindy. Jako kdyby zasáhla kouzla a čáry, všechno se změní jako zázrakem. Rozjasněte proto svou tvář a snažte se dělat radost svému okolí, přátelům a rodině. Mohli byste také pustit nějakou tu korunu a koupit každému aspoň drobný dárek nebo vymyslet výlet za poznáním či třeba po strašidelných místech, když je dušičkový čas. Vydejte se třeba do Velhartic na hřbitov, to je ten, co inspiroval Erbena k napsání Svatební košile. Sport, zejména jízda na kole, bude to pravé, co potřebujete.    

 • Víte, že čím více pracujete duševně, tím více si musíte zasportovat?  
 • Kdy jste byli naposledy na masáži? Po takové lávovými kameny vám bude přímo báječně.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máte chuť se na všechno vykašlat? To těžké období už je únavné a trvá opravdu dlouho. Připadáte si jako na houpačce nebo na nekonečném tobogánu. Poděkovat za to můžete tranzitu Uranu ze znamení Býka, který vám bere pevnou půdu pod nohama už nejméně tři roky. Je to prostě nahoru a dolů, a právě v tyto dny to bude zase po hlavě na zem. Hlavně neztrácejte víru v dobrý konec a neubližujte těm, kdo vás mají rádi a chtěli by vám pomoct. Zůstali byste se svými problémy úplně sami. Choďte hodně do přírody.    

 • Víte, že ve dvou se to lépe táhne? Více než jindy si hýčkejte dobré přátele.  
 • Hlídejte si duši. Přes psychiku na vás může zaútočit zdravotní problém.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Budete zářit nejen svou fyzickou krásou, ale hlavně svou duší a kouzlem osobnosti. Rozpoložení planet vám propůjčí úžasnou auru a lidé na vás budou moct oči nechat. Budete mít schopnost manipulovat s druhými, půjdou vám na ruku a udělají pro vás všechno, co bude v jejich silách. Budete si muset vytvořit kolem sebe obranný štít, aby se na vás každý moc nelepil. Možná to bude chtít i tvrdší slovo, jinak byste se některých lidí nezbavili. Budete úspěšní nejen ve společnosti, ale také pracovně. Můžete se posunout výš a za víc peněz.    

Proč vám astrologie řídí život aneb co se skutečně skrývá ve hvězdách

elle.cz

Zdroj: Autorský článek