Skupinové lekce, při kterých spálíte nejvíc kalorií

Fitko se zaplňuje nadšenci toužícími po novém začátku. S obdivem zkouší každé náčiní, i když ho mnohdy používají špatně. Jejich cílem je  po Vánocích plných mlsání zhubnout. Pokud mezi ně patříte i vy, vyzkoušejte skupinové lekce, při nichž na vás bude dohlížet trenér a spalování kalorií půjde téměř samo. Za které dává ruku do ohně redakce ELLE?

 

Hot jóga

Kdo o józe neslyšel, jako by nežil. Kdo nezkusil její hot verzi, jako by nehubnul. Ne, děláme si legraci, ale ručíme za to, že potit se začnete už vstupem do místnosti, kde se cvičení provádí. Pohyb v ní je náročnější, ale také efektivnější. Při jedné lekci můžete spálit až tisíc kalorií. Rovná se to tedy tisíci kokoskám?

 

Fitbox

Představte si stresovou situaci z posledního týdne a pořádně ji vybijte! Nejenže se vám psychicky uleví, ale spálíte své tukové buňky a ani nebudete vědět, jak. Boxování se u mnoha lidí stane drogou, jež patří mezi ty nejzdravější a u těch, toužících po hezčích křivkách, k naprosto žádoucím.

 

Bodystep

Slyšela jste už o energickém krokovém cvičení na výškově nastavitelných stepech? Náročné, ale zároveň různorodé. Kombinujete kliky, výpady nebo dřepy. Zlepšíte celkovou kondici, koordinaci a spálíte mnoho kalorií. Ale to asi netřeba dodávat.

 

Jumping

Cvičení na trampolínách zažilo svůj boom už před několika lety. Teď se však vrací a je ještě zábavnější. Skákejte do rytmu oblíbené hudby, a nejenže na sobě výsledky uvidíte už velmi brzy, navíc budete odcházet ze studia s mnohem lepší náladou a v euforii.

 

Piloxing

Že jste o tomto energetickém tréninku ještě neslyšela? Vyzkoušejte nabídku několika studií, kdy je možné si jednu lekci vyzkoušet zdarma, a vydejte se na piloxing. Jde o spojení pilates, boxu a tance. Pomalé pohyby se střídají s dynamickým boxem a protahováním pomocí pilates. Existuje snad lepší kombinace?

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA