5 fitness holek, které sledujte na Instagramu

Koupily jste si permanentku do fitka? Zapřísáhly jste se, že na tu středeční hodinu jógy budete chodit opravdu pravidelně? Pořídily jste si na běh nové tenisky? S koncem měsíce ledna se můžete ohlédnout, jak jsou na tom vaše velké plány. Nic moc? To dobře známe! Proto potřebujete do sledování na Instagramu přidat tato jména. Baletky, trenérky i holky, jejichž tělo prostě toužíte mít. Budou na vás „vyskakovat” každý den a připomínat, že když člověk něco chce, je nutné na tom pracovat. A nejen jeden týden v roce! 

Koho sledovat pro tu správnou dávku motivace? 

MEGAN ROUP

@meganroup

Megan založila kultovní lekce cvičení The Sculpt Society, které spojují taneční pohyby s funkčním cardio tréninkem. Její studio najdete v New Yorku, ale zacvičit si s ní můžete kdekoli na světě. Stačí si stáhnout její aplikaci (Roup’s Sculp Society app). Když budete cvičit třikrát týdně, Megan vám slíbí viditelné výsledky už do 14 dnů. A pozor! Cvičí s ní i naše oblíbená influencerka Arielle Charnas. 

cara

KARENA A KATRINA

@toneitup

Jsou to nejlepší kamarádky, milovnice zdravého životního stylu a my je rozhodně řadíme mezi „easy-to-follow” holky. Mrkněte na jejich youtube videa, kde z pohodlí vašeho obýváků můžete denně cvičit a formovat břicho, zadek, ruce nebo nohy. Navíc Karena a Katrina založily komunitu The Tone It Up, ve které si holky z celého světa předávají motivaci ke cvičení a podporují jedna druhou. 

cara

CAITLIN TURNER

@gypsetgoddness

Baví vás cvičení jógy a cestování? Pak si Caitlin musíte přidat do svého seznamu. Pro nás je každodenní dávkou motivace, uklidnění mysli, dokonalých jóga pozic (ke kterým se chceme v průběhu času propracovat) a těch nejkrásnějších západů slunce.

cara

MARY HELEN BOWERS 

@balletbeautiful

Baví vás baletní představení? Díky Mary si je budete moct užít každý den a ještě si podle nich zacvičit. Její Instagram je plný tipů na silový i cardio trénink spojený s těmi nejladnějšími pohyby. Bývalá baletka si založila i studio Ballet Beautiful, takže pokud ji nechcete sledovat jen na Instagramu, doporučujeme zapsat se na její newyorskou hodinu osobně.

cara

ANNA VICTORIA

@annavictoria

Zakladatelka metody The Fit Body Guides, kterou si můžete stáhnout jako aplikaci, nás baví nejen díky svým kreativním tréninkům, ale i neustálým tipům na zdravé jídlo a motivačními citáty. Třeba její „před a potom” žen, které cvičí spolu s ní 12 týdnů, jsou naprosto úžasné (hledejte je pod hashtagem #fbggirls). 

EBC promo