7 věcí, kvůli kterým poznáte, že váš vyvolený nechce vztah

 

Odhalit, že dotyčný/dotyčná nechce stálý svazek vlastně není tak těžké. Jen byste na uších nesměli mít růžové klapky a museli byste poslouchat, co vám o sobě vlastně prozrazuje. Ve fázi pobláznění je to ale dost těžké, a tak často přeslechneme, že muž či žena našeho srdce říkají: vztah teď nehledám. A to i přes to, že se chovají jako naši soulmates.

Je vám v tom příjemně, do okamžiku, než začnete chtít víc a budete se trápit. Svému vyvolenému či vyvolené se líbíte, ale ne dost proto, aby změnili svůj postoj k závazkům.

Chová se úplně jinak, když jste spolu o samotě versus s přáteli? Pak je tu další bod, proč tato osobnost není na dlouhodobý vztah ještě připravená. Nemíníme tím, že se musíte nonstop objímat a líbat ve společnosti. Ani věnovat jeden druhému každou vteřinu, když jste si vyrazili v partě známých. Ale v případě, že se vám protějšek vyhýbá a projevuje se odtažitě, tak zbystřete.

Jste ve vztahu s energetickým vampírem?

elle.cz

Nedokáže si na vás udělat čas. Věčně má něco přednost; buď je to práce či přátele s rodinou. Workoholikům nefungují vztahy také proto, že jejich chování není projevem obdivuhodné píle, ale je to únik od reality.

Vede podivné řeči. „Bojím se, že mi utíkají ty nejlepší roky života" patří mezi evergreeny. Je zřejmé, že takový člověk není bez sebe štěstím z toho, že má s vámi vytvořit nerozlučnou dvojici, ale chce hledat dál.

Neznáte jeho důležité lidi. Ochotně se seznámil s vaší rodinou a kamarády, ale vás na oplátku nikomu nepředstavil. Také střídá nálady, kdy jeden den touží po vaší blízkosti, druhý den má problém odpovědět na vzkaz na messengeru či SMS. 

Mlží o svých plánech. Povídáte si o tom, jak byste v zimě společně rádi jeli lyžovat, ale oklikou se dozvíte, že si váš vyvolený či vyvolená plánuje stáž v zahraničí nebo chce od prosince odjet cestovat okolo světa. Narazili jste zřejmě na někoho, kdo se stále hledá. Otázka je, jaké místo v takovém příběhu patří vám.

Pořád opakuje, že se nechce spálit. Lidé, kteří mají za sebou náročný rozchod či jiné milostné zklamání, se nejdřív potřebují zahojit, aby navázali nové funkční vztahy. V opačném případě na ně nejsou ještě zralí, což vám sami prozradí.

Jak dlouho je dlouho? Sexual avoidance cycle je hrozba každého vztahu!

elle.cz