REKLAMA

Hledáte lásku? Podle astrologie je pro ni rok 2021 přímo stvořený!

 

Nejprve si představme hlavní aktéry kosmické milostné hry: Venuši a Mars. Smyslná Venuše symbolizuje lásku, romantiku a rozkoš, zatímco divoký Mars holduje spíše sexu, vášni a pronásledování toho, co chceme. Tyto vztahově orientované planety letos vytvářejí šťastná spojení, která nám nabídnou jiskřivé příležitosti v lásce - vrcholem bude, když se letos v létě setkají v relativně vzácném spojovacím aspektu. Na rozdíl od roku 2020, během kterého Venuše a Mars prošly intenzivním odvrácením, budou obě planety přímé až do roku 2021. To odpovídá větší energii pro to jít vpřed a menšímu dramatu v našich romantických životech.

Je také důležité si uvědomit, že Uran, planeta překvapení a náhlých změn, vytvoří v průběhu roku 2021 téměř na všech planetách spoustu výjimečných aspektů, které také ovlivní naše milostné životy. Uran přinese nepředvídatelné posuny a otřese současným stavem - takže nebuďte šokováni, pokud konec roku uzavřete vzrušující romantikou. Hlavní přechody Uranu mohou také změnit vaše „pravidla“ ve vztazích a otevřít vás nekonvenčním zamilovaným situacím.

Bohužel se na blížícího se Valentýna budeme muset vypořádat s retrográdním Merkurem, který by mohl promíchat některé signály a způsobit nedorozumění všem zamilovaným párům, které slaví svůj den. Po Valentýnu by se to ale mělo začít zlepšovat. Pojďme se podívat na to, co nás podle astrologie v milostných vztazích v roce 2021 čeká a nemine!

Spring Flings

Jaro přináší nové začátky, což je rozhodně také případ našich letošních milostných životů. Je to proto, že se 26. března planeta Venuše přiblíží až ke slunci a vytvoří speciální aspekt známý jako „hvězdný bod Venuše". Toto sladění přináší magii, romantiku a vzrušení z příjemného nového začátku v lásce, což z něj dělá ideální čas na rozkvět nových vztahů. Více novinek v lásce dorazí 22. dubna, kdy se Venuše spojí s nepředvídatelným Uranem ve smyslném Býkovi a přinese v srdcových záležitostech nejrůznější neočekávaná překvapení. V tomto období bude možné vše, takže jděte s romantickým proudem!

Vibrace léta lásky

Během léta 2021 se odehraje několik superromantických změn, které zvýší potenciál letních románků a pomohou provětrat dlouhodobé vztahy. Zaprvé, Jupiter, planeta růstu a štěstí, se od 13. května do 28. července ponoří do zasněného vodního znamení Ryb, což přinese zářivý pocit optimismu. Očekávejte, že se v tomto období budete cítit romantičtější a poetičtější a že budete ochotnější zkoumat hloubku svých pocitů. Ideální doba pro navázání hlubokých citových vztahů.

Ještě důležitější ale bude spojení vztahových planet Venuše a Marsu, které se odehraje 13. července v ohnivém Lvu. Tyto dvě planety se setkávají ve zvěrokruhu pouze jednou za dva roky. Toto vášnivé spojení nastartuje nový cyklus vztahů, sexuální energie a kreativity. Budeme odvážnější, sebevědomější a ambicióznější. Připravte se na vášeň a létající jiskry! Energie léta vyvrcholí během konjunkce Venuše a Marsu, ale od 27. června do 21. července se budeme stále nacházet v sexy vibracích, protože obě planety budou společně cestovat okouzlujícím Lvem.

Podzim a zima: odvrácení srdce

Už víme, že Merkur bude letos na Valentýna retrográdní. Avšak od 27. září do 18. října nastane podobná situace ve Váhách, znamení partnerství. To by mohlo pomoci získat zpět všechna zmeškaná spojení v lásce. Toto zpomalení můžeme použít k posílení našich komunikačních dovedností s partnerem a urovnání všech nedorozumění, která jsme odsouvali stranou. Bude vhodný čas zvážit úhel pohledu druhé polovičky a být diplomatičtější při řešení konfliktů.

Energie v našem milostném a sexuálním životě bude během roku proudit kupředu, což nám umožní nerušený přístup k romantice a vášni. Změní se to až 19. prosince, kdy se Venuše začne odvracet v pragmatickém Kozorohovi. Tento ústupek nám nabídne příležitost zhodnotit a bilancovat naše milostné vztahy za uplynulý rok. Pokud budete ve vztahu propojeni, bude to vhodná doba na zamyšlení se nad tím, co funguje a nefunguje. Jestliže budete nezadaní, bude to jedinečná šance, jak reflektovat své romantické hodnoty - jedině tak budete přesně vědět, jaký typ lásky hledáte, když vstoupíte do roku 2022!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA