Love me! Aneb jak v mužích vzbudit zdravou posedlost

Milujte sama sebe

Zní to jako klišé, ale jak by vás mohl váš partner bezmezně a bez výhrad milovat, když to nedokážete ani vy sama? Sebevědomá žena, která ví, co chce, je prostě sexy. „Každá žena má k sobě nějaké výhrady, ale není potřeba o nich neustále mluvit. A pakliže jste s něčím skutečně nespokojená, snažte se to změnit, ať už mluvíme o postavě, či změně účesu,“ radí vztahový odborník Sean Jameson. Buďte otevřená novým možnostem a o tom, čemu tak úplně nerozumíte, diskutujte s odborníky. Podobné je to i v komunikaci s opačným pohlavím. Chcete-li ji zlepšit i ve vlastním vztahu, obklopte se kamarády a nebojte se mít ve svém okolí více mužských přátel a kolegů.

Gaslightning, neboli plíživá manipulace: Zjistěte, zda se neděje i vám

elle.cz

Buďte zábavná

Na vzhledu záleží, ale ne zas až tolik. „Odvede své, to ano, ale pomáhá spíš otevírat dveře,“ podotýká Jameson. Mnohem důležitější než vaše dokonalá vizáž a perfektní líčení je totiž to, jestli je s vámi zábava. Jakmile totiž s mužem strávíte nějaký čas a on zjistí, že se s vámi nudí, velmi brzy ztratí zájem. Dejte však dobrý pozor i na to, aby se z vás postupem času nestali jen dobří kamarádi. Občas ho proto popíchněte a dejte mu najevo, že se svět netočí jen kolem něj. Flirtování a škádlení jsou totiž skvělým způsobem, jak rozvířit jeho emoce a přimět ho, aby o vás pořád bojoval. Jen je třeba i v tomto případě vědět, že nic se nemá přehánět.

Neberte ho jako samozřejmost

Jste sice pár, to ano. Ale myslete na to, že rovnocenný pár. Nemějte proto na svého partnera přehnané požadavky, příliš velké nároky totiž mohou „zadusit“ každého. Je správné, když vás muž v těžkých chvílích podpoří a kdykoli potřebujete, podrží nad vámi ochrannou ruku. Pokud po něm ale požadujete finanční stabilitu, dobré zázemí, obdiv a zároveň se domáháte práva na orgasmus, zřejmě brzy uteče. To je totiž na jednoho muže až příliš. A víte, jak blízko má láska k nenávisti…

Vztahy, hádky, nevěry? To všechno ovlivňují naše geny

elle.cz

Respektujte jeho osobnost

Každý má své mouchy, vy i váš partner. Rozhodně ho tedy nechtějte měnit. Berte ho takového, jaký je, a požadujte po něm pouze změny, které jsou proveditelné. Můžete třeba diskutovat o tom, kdo lépe povede domácnost, nebo jak získat lepší pozici v práci. Co se však týče jeho osobnosti, tu nechte být. Važte si svého partnera i přes chyby, které dělá a oceňte to, kým je. Takového jste si ho koneckonců vybrala vy sama.

Buďte v ložnici odvážná

Sex sice není to nejdůležitější, ale u mužů hraje podstatnou roli. Proto buďte v ložnici natolik aktivní a odvážná, aby neměl ani vteřinu čas přemýšlet o jiných ženách. Pokud zjistíte, co ho v sexu vzrušuje a dokážete udržet jeho sexuální napětí, máte vyhráno. Už nikdy vás nenechá odejít. Nejen z ložnice…

7 typů sexu, které byste měla vyzkoušet

elle.cz

Zdroj: nytimes.com, variety.com, diarytale.com