Nyní můžete zablokovat svého ex na Tinderu

 

“Možná vás nezachráníme od trapných setkání v kavárně, ale dáme vám více kontroly nad vaší zkušeností na Tinderu,” prohlásila Bernadette Morgan, produktová manažerka skupiny Trust & Safety ve společnosti Tinder. “Spouštíme funkci 'blokovat kontakty', abychom vytvořili ještě bezstarostnější prostor pro vytváření nových spojení a nabídli našim uživatelům větší klid v duši.”  

Pokud jste někdy narazili na Tinderu na svého bývalého přítele, rozhodně nejste jediní. Z průzkumů z roku 2021, které společnost Tinder zveřejnila, vyplývá, že podobně je na tom i 41 % dalších lidí, kteří se ke svému ex proswajpovali, 24 % respondentů uvedlo, že v aplikaci narazili na člena rodiny či spolupracovníka a 10 % svého profesora ze školy... Přičemž 78 % tázaných, jenž uvedli, že zde narazili na někoho, koho znají odpověděli, že by je rádi zablokovali.  

On-line dating: Jak z první zprávy k první schůzce?

elle.cz

Jak používat blokování kontaktů na Tinderu? 

Stejně jako ztlumení otravného kolegy na Instagramu je i blokování na Tinderu snadné, bezbolestné a nezanechává žádné stopy. Vaše kontakty se nikdy nedozví, že jste je vyřadili ze svého výběru. Zkrátka se vám přestanou zobrazovat a vy jim. Samozřejmě podmínkou pro tuto akci je, že musíte onu osobu znát, je nutné mít její číslo uložené v kontaktech a své kontakty sdílet s aplikací. To zvládnete lehce v sekci “nastavení”.  

Pokud jste kontakt na svého ex již dávno z telefonu vymazala nebo ho tam zkrátka mít nechcete, i tak lze onu osobu zablokovat. Stačí navštívit sekci “nastavení”, zmáčknout na ikonu “+” v horní části obrazovky a ručně číslo zadat.  

Blokování nebude mít žádný vliv na vaše stávající kontakty a zprávy. Je však důležité si uvědomit, že někdo může mít Tinder propojený s jiným telefonním číslem, než jaké běžně používá. V takovém případě, se vám bude dotyčný stále zobrazovat.  

Podívejte se na první sexuální scénu filmové historie

elle.cz

Jak odblokovat kontakt? 

Jestliže se rozhodnete vzít svého bývalého na milost, či se vám najednou zalíbí kolega z práce, kterého nevíte, jak oslovit, potom pro vás máme dobré zprávy. Zablokované osoby můžete snadno opět odblokovat. A je to opět velice snadné. V seznamu prostě jen kliknete na “unblock”. Ano, tak snadné to je. Není příjemné sdílet seznam kontaktů z vašeho telefonu s aplikací? Můžete toto propojení kdykoliv znovu zakázat a blokované osoby zůstanou blokované.