Karmický partner nebo spřízněná duše: Jedno je výzva, druhé zázrak

Karmický vztah

Karmické vztahy bývají složité a jsou velkou výzvou. Karma vás vyzývá, abyste si všimli, co vám ve vztahu vadí, nebo co nedokážete přijmout. Když se pak ve vztahu opakuje stále stejné závadové chování, musíte se ponořit hlouběji, abyste přišli na příčinu problému. Potíž je v tom, že se člověk nedokáže na problém dívat nezaujatě a vždy tak trochu „fandí“ svojí osobě, proto je třeba se na situaci podívat pohledem třetí osoby. Oba partneři se musí na vztah dívat individuálně a používat více intuici. Karmický partner mívá problém přijmout vaši osobu takovou, jaká je. Také si častěji všímá vašeho zevnějšku, zatímco o vaše nitro nejeví příliš zájem. Pokud má mít takový vztah potenciál, je třeba, aby karmický partner začal pracovat na vztahu hlouběji. Karmický partner také rád pokouší vaši důvěru a často jeho činy neodpovídají jeho slovům. Také snadno uvěří tomu, co o vás někdo řekl, zatímco o vašich slovech má pochybnosti.

Neztrácejte naději

Pokud v tomto popisu poznáváte svoji milovanou osobu, nebuďte nešťastní. Neznamená to, že byste si nebyli dostatečně blízcí. Karmické vztahy jsou důležitou životní lekcí, díky které se vaše vlastní karma může vyrovnat. Je zcela normální, že máte chuť prožívat tento intenzivní či obtížný vztah. Ale ať už se karmický partner díky sebereflexi změní, nebo se rozhodnete takový vztah opustit, vždy vyjdete jako krásný motýl zbavující se larvy. Láska, přijetí a odpuštění dávají velkou sílu k vyrovnání karmy.

Kdo může za nevěru? Vaši rodiče a nízká atraktivita.

elle.cz

Spřízněné duše

Poznat spřízněnou duši je skutečný dar. Zatímco s karmickým partnerem můžete často narážet na řadu neshod a mnoho věcí ve vztahu vás stojí velké úsilí, se spřízněnou duší je tomu přesně naopak. Pokud si nejste jisti, zda máte karmického partnera či spřízněnou duši, pak jste svou spřízněnou duši ještě nepoznali. Tu si totiž nelze splést. Setkání se spřízněnou duší je zcela nečekané a náhlé, přesto máte pocit, jako byste se již dávno znali. Ve vztahu pak intuitivně vnímáte, že je vše správně a tak, jak má být. Spojení, které s takovou osobou cítíte, je nesrovnatelné s jakýmkoli jiným partnerstvím, které jste kdy zažili. Najednou máte pocit, že můžete být konečně sami sebou bez přetvářek či snah se jakkoliv předělat. Svobodní a autentičtí.

Sebeláskou ke vztahu snů

Ve vztahu se spřízněnou duší také často nemusíte ani dokončovat věty, a přesto váš protějšek již ví, co chcete říct – a naopak. Na rozdíl od karmických vztahů, ve kterých stále slyšíte požadavky na to, v čem byste se měli změnit, ve vztahu se spřízněnou duší nemusíte měnit vůbec nic, jelikož se milujete i s veškerými nedokonalostmi. Pokud se vám ještě nepoštěstilo a zázraku v podobě spřízněné duše jste se ještě nedočkali, zkuste na sobě začít pracovat. Naučte se milovat sami sebe, protože člověk, který vyzařuje lásku, ji sám přitahuje jako magnet.

 

Zdroj: Bride Lifestyle