About You Awards 2022 mají své vítěze. Idolem roku je Khaby Lame

Slavnostního předávání cen se zúčastnilo více než 1 500 hostů z více než dvaceti evropských zemí. V italské módní metropoli to tak včera skutečně žilo. Jedinečnou show, která vůbec poprvé vstopila na mezinárodní scénu, provázela moderátorka a digitální tvůrkyně Nikkie Tutorials, v porotě pak zasedla i česká herečka a moderátorka Nikol Moravcová. Na akci se prý připravovala téměř tři měsíce a favoritů měla hned několik: Žhavým želízkem v ohni byl Nic Kaufmann, který nakonec skutečně vyhrál, a to kategorii STYL. Strašně jsem fandila našemu tanečníkovi a ilustrátorovi Kristiánu Mensovi, který měl velkou konkurenci v kategorii MOTIVACE. Sice nevyhrál, ale jsem přesvědčená o tom, že o něm v budoucnu ještě hodně uslyšíme, svěřila se Nikol.

V jeho kategorii zabodoval pětadvacetiletý youtuber Leeroy Matata, cenu za DIGITÁLNÍ TVORBU si odnesla španělská ilustrátorka Be Fernandez. V kategorii ZÁBAVA zvítězili Elevator Boys z Německa, sošku za ŽIVOU PRODUKCI si pak odnesl portugalský umělec Move Mind. IDOLEM ROKU se podle očekávání stal slavný senegalský TikToker Khaby Lame. Zajímavostí je, že ve svých videích vůbec nemluví, a přesto si už stihl získat pozornost více než sto třiceti milionů lidí.

 

Prohlédněte si ty nejlepší looky z ABOUT YOU Awards:

 

Podpořit nejvlivnější digitální tvůrce přijela do milánské módní metropole i řada významných hostů a VIP z celé Evropy. K hlavním hvězdám večera patřila bezpochyby italská podnikatelka Chiara Ferragni, společně se svými sestrami Valentinou a Francescou, americký model Luka Sabbat a supermodelka Karolína Kurková. Jak sama přiznala, ani ona si už život bez sociálních sítí nedokáže představit: Používám je hlavně k práci, ale i v soukromí. Je to skvělé především z toho důvodu, že na nich mohu sdílet svoje zážitky s přáteli nebo s rodiči, kteří třeba momentálně nejsou na tom samém místě jako já, prozradila nám Karolína v zákulisí. Instagram jí prý rovněž slouží jako inspirace: Sleduju hlavně tipy z oblasti interiérového designu, zajímá mě i zdravý životní styl a ráda se dívám i na nejrůznější příběhy maminek, které vymýšlejí zábavné hry a úkoly pro děti, dodala s úsměvem modelka. Byť by to do ní řekl málokdo, děti má již tři: třináctiletého Tobina Jacka, sedmiletého Noaha Leeho a roční dcerku Lunu Grace.

 

Zdroj: Autorský článek

Khaby Lame: Tichý milionář z TikToku

elle.cz