REKLAMA

Chystá se pátá řada Příběhu služebnice! Co o ní zatím víme?

REKLAMA

 

Produkční společnost Hulu si další sérii objednala už v srpnu minulého roku. Předpovědi udávají, že příběh začne tam, kde poslední řada skončila - u brutální smrti velitele Freda Waterforda. A zaměření se na Esther, nově příchozí služebnici, kterou ztvárnila Mckenna Grace a která se má stát novou June. Mckenna v rozhovoru pro The Hollywood Reporter řekla: „Uvidíme, do čeho se Esther dostane v příští sezóně. Nemám tušení, ale doufám v to nejlepší. Myslím, že se rozhodně stane součástí nové vzpoury a nové generace služebnic." 

Joseph Fiennes, který Waterfordovi propůjčil svou tvář, v rozhovoru pro Entertainment Weekly přiznal: „Ta smrt opravdu doručila finále, které bylo zasloužené, jak pro fanoušky, tak autory.“ Smrt hlavního představitele Gileádu ale bude mít důsledky jak pro June a všechny služebnice, tak pro Waterfordovu těhotnou manželku Serenu. Showrunner, Bruce Miller prozradil, že nová sezóna se zaměří na „aféru June-Serena“.

Serveru The Hollywood Reporter prozradil, že Serena bude reagovat takzvanou „horečkou bílé pomsty“. „Přestože Serena už Freda nemilovala, je teď jeho smrt otázkou její cti a vypořádávání účtů. Bude chtít najít způsob, jak metaforicky, nebo realisticky získat výhodu a převahu,“ dodává tvůrce seriálu. Přestože první sezóna Příběhu služebnice pečlivě sledovala dějové linie klasického románu Margaret Atwoodové z roku 1985, všechny následující série vytvořili režiséři titulu sami (s občasnou výpomocí Margaret). 

 

 

V tuto chvíli je datum vydání páté sezóny stále záhadou - i když doufáme, že se ho dočkáme někdy v roce 2022. Každý rok od původního představení, v roce 2017, přidávají autoři novou a novou sezónu.  Rok 2020 byl výjimkou kvůli komplikacím s natáčením. Naštěstí už snad žádná pandemie a s ní spojené zpoždění nenastane.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA