Připravuje se nový seriál o Audrey Hepburn

Život milované Audrey Hepburn bude zvěčněn na televizních obrazovkách! Dramatický seriál o letech, které formovaly jednu z největších ikon Holywoodu, připravuje producentka Jacqueline Hoyt. Zatím není jasné, kdo si zahraje hlavní hrdinku, ale jisté je, že o tuto roli bude obrovský zájem a filmaři budou mít z čeho vybírat. Za celým tímto počinem, který je zatím pouze v plenkách stojí produkční společnost Wildside and Fremantle, která má na svědomí například i seriál “Mladý papež”.  

Jacqueline Hoyt, která má na starosti scénář, se řídí především materiály, které jí poskytl syn herečky Luca Dotti, její bývalý manžel Andrea Dotti, se kterým Audry strávila období od roku 1969 až 1982 a informace poskytuje i novinář a spisovatel Luigi Spinola. První zvěsti o seriálu ze života Hepburn se začali objevovat již v roce 2018.

 

 

Fenomén, jakým byla Audrey Hepburn, je častým předmětem knih, filmů i dokumentů. Jeden takový, z dílny Heleny Coan spatřil světlo světa v tomto roce a jeho název je prostý: “Audrey”. Objevují se v něm i vnučka Emma Ferrer či její otec a druhý syn slavné herečky Sean Hepburn Ferrer. Pokud se tedy již teď těšíte na připravovaný seriál, můžete si zkrátit čekání tím, že se o své oblíbené celebritě dozvíte něco více. 

REKLAMA