ELLE Movie List: Ty nejlepší filmové a seriálové novinky na červen

Závoj

Dvě ženy se během cesty z Istanbulu do Paříže a Londýna zapojí do nebezpečné hry na pravdu a lež. Jedna skrývá tajemství, zatímco druhá má za úkol ho odhalit, aby zabránila smrti tisíců lidí. Velitelé misí americké CIA a francouzské rozvědky musí navzdory svým sporům spolupracovat, aby odvrátili hrozící katastrofu, než bude příliš pozdě.

Premiéra: 29. května 2024

Kde: Disney+

 

Jak se vykrádá banka

Dokumentární snímek Jak se vykrádá banka vypráví o skutečném zloději, který v 90. letech v Seattlu provedl řadu bankovních loupeží jako z akčního filmu. Používal při tom paruky, masky a make-up, díky kterým byl k nerozeznání a vysloužil si tak u veřejnosti přezdívku Hollywood Bandit. Než policie jeho úspěšné řádění v bankách dokázala ukončit, měl na kontě už 17 přepadení.

Premiéra: 6. června

Kde: Netflix

 

Chlapec s parožím

Poslední sezóna sci-fi seriálu oceněného cenou Emmy Sweet Tooth: Chlapec s parožím nás opět přivádí do postapokalyptického světa, kde se po globální katastrofě začaly rodit děti, které jsou napůl lidmi a napůl zvířaty. Příběh Guse, chlapce s jeleními parohy, který se stal prvním narozeným Hybridem a může vše ukončit, se konečně po několika letech blíží ke svému vyvrcholení.

Premiéra: 6. června 2024

Kde: Netflix

 

Becoming Karl Lagerfeld

Píše se rok 1972 a 38 letý Karl Lagerfeld je téměř neznámým návrhářem konfekce. Jeho život se zcela změní, když se setká s mladým Jacquesem de Bascherem, ambiciózním svůdníkem a dandym. Karl se rozhodne postavit svému příteli Yvesovi Saint Laurentovi, géniovi haute couture, a jeho vlivnému partnerovi Pierrovi Bergému. Sledovat můžete šarm, soupeření, extravagantní večírky a vášeň, které nakonec vedly k tomu, že se Karl Lagerfeld stal módní legendou.

Premiéra: 7. června 2024

Kde: Disney+

 

Sebevědomá žena: Diane von Fürstenberg

Módy a předních osobností, které se podílejí na jejím vytváření, není nikdy dost! Dokument Sebevědomá žena: Diane von Fürstenberg představuje talentovanou módní návrhářku, která se stále drží na špici a nabízí intimní vhled do jejího života.

Premiéra: 25. června 2024

Kde: Disney+

 

Nejhorší spolubydlící

Druhá řada dokumentární série Nejhorší spolubydlící opět odhaluje šokující příběhy o soužití s podivnými lidmi. Ti, kteří se zpočátku jevili jako bezproblémoví, se nakonec ukázali být podvodníky, vrahy a dalšími nebezpečnými individui. Seriál přináší šokující svědectví těch, kterým tito spolubydlící proměnili život v noční můru.

Premiéra: 26. června 2024

Kde: Netflix

 

Rodinná aféra

Zara nesnáší svého šéfa. Dokážete si představit ten šok, když zjistí, že právě s ním randí její máma? Život se jí převrátí naruby, je víc než jasné, že komplikace a spousta komických momentů na sebe nenechají čekat. Role zamilované matky se ujala Nicole Kidman a šéfa si zahrál krasavec Zac Effron.

Premiéra: 27. června 2024

Kde: Netflix

 

Zdroj: Disney+, Netflix