Tiger King se vrátí na Netflix v druhé sérii

 

Netflix právě zveřejnil upoutávku k nacházejícím “true crimes” dokumentům, na které se příznivci této streamovací služby mohou těšit. A ačkoliv neznáme přesné datum, kdy se na platformě objeví, jsme napatí v očekávání, protože mezi jednotlivými střihy se objevilo i další pokračování mega úspěšné “covidové” show Tiger King.

 

 

Videomontáž ukazuje billboard dotazující se na zmizení Dona Lewise (manžela Exoticovy rivalky Carole Baskin), nabízí i Joe Exotica samotného, jak mluví z vězení a celý teaser končí záběrem na jeho děsivý portrét visící nad krbem.

 

 

První série seriálu Tiger King se stala doslova pandemickým hitem! Tento pořad sledovalo více než 64 milionů domácností po celém světě, a to jen v prvních čtyřech týdnech po jeho zveřejnění a Netflix se i díky němu katapultoval mezi top světové hráče. Za rok 2020 získal 15,77 milionů nových předplatitelů a vydělal neuvěřitelných 709 milionů dolarů. Akcie této streamovací služby dokonce vyletěly natolik, že jejich tržní hodnota (neuvěřitelných 190 miliard) předčila i Disney.  

Hlavní zápletka počinu Tiger King se točí kolem excentrického Joe Exotica, majitele kočičí zoo v Oklahomě a jeho sváru s Carole Baskin. Poslední epizoda končí tak, že je Joe usvědčen za vraždu jejího manžela a nyní si odpykává dvaadvacetiletý trest ve federální věznici.  

Kromě další série dokumentu Tiger King se můžete těšit i na vyšetřování záhadné smrti multimilionáře kryptoměn “Trus No One: Hunt for the Crypto King či drama o podvodníkovi na Tinderu, jež se vydával za miliardáře “The Tinder Swindler”. A připravte se i na mnohem více...  

Předplatné Elle

Elle cover
REKLAMA