Tahle nová show je jako Gilmorova děvčata, jen s temnější zápletkou

 

Představte si Lorelai a Rory jen o něco odvážnější a získáte tak Ginny (Antonii Gentry) a její třicetiletou matku Georgii (Brianne Howey), které se stěhují do malého ospalého města v Nové Anglii. Přidejte ještě zadumaného chlapce od vedle, který zaujme Ginny, majitele restaurace ve flanelovém oblečení, co se začne zajímat o Georgii a bystré popkulturní odkazy v dialozích a máte Gilmorova děvčata jak vyšitá. Ovšem vyšitá o něco temnější nití, protože seriál skrývá jedno velké tajemství.  

 

Ginny & Georgia

Seriál Sex ve městě se po letech vrací na obrazovky!

elle.cz

Tvůrkyně Sarah Lampert a Debra J. Fisher samy přiznávají, že se milovaným seriálem o matce s dcerou nechaly inspirovat. “Šlo o dvě velmi silné a vtipné postavy,” říká Sarah pro Netflix. “Ale také jsme čerpaly z Mean Girls, Buffy, Veronicy Mars nebo z tajemna, které provází Pretty Little Liars.” 

 

Ginny & Georgia

 

“Hodně jsme mluvily o poctách těmto seriálům, ale báli jsme se, aby nová show zůstala relevantní dnešku a moderní. Jak tedy spojit všechny tyto zajímavé tóny dohromady?” 

Jedním z klíčových způsobů, jak by se měl seriál Ginny a Georgia odlišovat od svých vzorů je fakt, že se nebude ostýchat mluvit o tématech jako je duševní zdraví nebo rasismus. Mnohá témata, která se v tomto směru v seriálu objeví čerpají tvůrkyně ze svých vlastních zkušeností a zapojily i příběhy herců. Nad opravdu citlivými scénami pak spolupracovaly s psychology, kteří zajistili, aby vše bylo co nejpřesnější a nejupřímnější. Cílem tohoto snažení je ocenit sílu zkušeností a vztahů posbíraných v mladém věku, ať už se sousedem nebo s matkou. “Myslím si, že vztahy, které utváříme v patnácti, hodně definují to, kým se stáváme,” uvádí Sarah. 

Seriál Ginny & Georgia bude mít premiéru 24. února na Netflixu.  

 

Ginny & Georgia

Seriál Bridgerton vás šokuje, pobaví i ohromí

elle.cz