Bez kontrastů, bez rozdílů... Jak vypadá svatba podle Jacquemuse?

‚‚Řekl jsem ano,‘‘ oznámil v červnu minulého roku návrhář Simon Porte Jacquemus své zasnoubení s Marcem Maestri sérií tří snímků na svém Instagramu. Na prsteníčku přitom třímal jednoduchý prsten. Na svých sociálních sítích se totiž rád dělí o některé momenty ze svého soukromého života, zejména o ty, které prožil se svým partnerem, po jehož boku se objevuje od května 2018. A po němž pár měsíců nato pojmenoval pop up květinářství Chez Marco. Na důkaz lásky, jak jinak. Není totiž žádným tajemstvím, že Marco Maestri toužil být v mládí květinářem...

Za některé své snímky však Jacquemus sklidil od části publika nenávistné komentáře směřované na projevy lásky k muži. Na to Simon reagoval slovy, že pro nenávist není na jeho sítích dostatek místa. Kdo nechce vidět zamilované snímky gay páru, ať přestane návrháře sledovat. Kdo by měl proti sňatku námitky... nechť mlčí navždy.

Marco Maestri je ředitelem pařížské agentury Yoann and Marco, která se věnuje digitálnímu vývoji. Tu Marco mimochodem založil společně se svým bratrem Yoannem, profesionálním hráčem francouzského rugby, který pózoval v návrhářově snímku promujícím vůbec první kolekci pánského oblečení. Byl to právě Marcův bratr, který jejich osudy svedl dohromady. A žili šťastně...

Až navěky. O rok a pár týdnů později se pár nechal oddat tam, kde je to Jacquemusovi nejbližší. Svatební zvony se rozezněly v jeho rodné Francii, konkrétně v městečku Charleval, ležícím v oblasti Bouches-du-Rhône. Na intimním obřadu bylo přítomno hned několik známých osobností, mezi nimi Jeanne Damas, návrhářka Aminu Muaddi nebo modelka Tina Kunakey.

Hudebnice a dlouholetá přítelkyně návrháře Dua Lipa na svatební obřad oblékla průsvitné šaty z kolekce Fall/Winter 2022, které doplnila o velké bílé květinové náušnice a černou kabelku La Vague. Při pohledu na snímky svatebčanů není těžké rozluštit doporučený dress code: ‚‚Be the one in white, Jacquemus style!‘‘ Pozvání jsme neobdrželi, ale zřejmě něco podobného v něm bylo psáno.

Zdroj: ELLE, Getty Images

AUTOMAT NA KABELKY I POP-UP STORE S KVĚTINAMI. JAK PRODÁVÁ JACQUEMUS?

elle.cz

REKLAMA