Madelyn Cline: seznamte se s IT girl s nejgooglenějšími rty na světě

Malá superstar

Pětadvacetiletá americká IT-girl se narodila 21. prosince 1997 v Goose Creek v Jižní Karolíně. Tady vyrůstala a zapsala se i na vysokou školu Coastal Carolina University, ze které ale brzy odešla. Volání Hollywoodu bylo silnější než vzdělání, proto se přestěhovala do Los Angeles, aby se mohla více věnovat herectví, kterému zcela propadla. Už jako dítě se začala objevovat v reklamách a byla také zapsána v modelingové agentuře Millie Lewis Models & Talent v Charlestonu, díky níž se dostala do kampaní pro značky American Girl, Toys "R" Us, American Eagle, Stella McCartney nebo Versace. V roce 2023 se stala ambasadorkou módní značky Tommy Hilfiger a objevila se v lifestylové kampani „Summer Essentials“ s Masonem Goodingem.

ELLE Movie List: Ty nejlepší říjnové filmové a seriálové novinky

elle.cz

Rychlý průlom v kariéře

Hereckou kariéru začínala menšími rolemi – Chloe ve filmu Vymazaný kluk a Taylor Watts v seriálu Boj o ředitelnu. Měla také opakované epizodní role v seriálech The Originals a Stranger Things. Zásadní průlom v její kariéře ale přišel se seriálem Outer Banks z produkce Netflixu. Outer Banks je seriálem o životě na stejnojmenném souostroví v Severní Karolíně, kde vedle sebe žijí dvě sociální skupiny – chudí a bohatí. Skupina čtyř přátel z chudší oblasti, která si říká Plebs (v originále Pogues), se snaží zjistit, co se stalo pohřešovanému otci jednoho z nich. Během toho narazí na stopy, které by mohly vést k dávno ztracenému pokladu z lodi Royal Merchant. Nejsou ale sami, kdo se poklad snaží najít a jejich protivníci rozhodně nejednají v rukavičkách. Madelyn Clyne v Outer Banks hraje Sarah Cameron, příslušnici šlechty neboli Kooks. Sarah se v podání Madelyn zamiluje do Johna B., vůdce Pogues, a oba skončí nejen na cestě za pokladem, ale také na útěku před ostatními Kooky a policií.

Propadli jsme zvětšování rtů. Které zákroky jsou v Česku nejžádanější?

elle.cz

Jedno rande za druhým

V seriálu Outer Banks našla Madelyn Cline i lásku, když v roce 2020 začala chodit se svým seriálovým parťákem Chase Stokesem. Pár potvrdil svůj vztah krátce po premiéře první sezóny Outer Banks, ale vydrželi spolu pouze do startu druhé série. Oba si nicméně dávají záležet, aby se jejich osobní vztahy nijak nepromítaly do těch na obrazovce. Bývalí milenci jsou spolu prý zadobře a těší se ze společné práce na show. Nyní Madelyn randí se se stand-up komikem Pete Davidsonem, kterým v září nahradila dosavadního partnera zpěváka Jacksona Guthyho.

Madelyn Cline

 

Mít rty jako Madelyn

Madelyn Cline má na Instagramu přes 16,5 milionu fanoušků. Sdílí s nimi střípky z natáčení, zážitky, které se svými seriálovými kolegy díky své popularitě zažívá, i perličky ze svého soukomí. Madelyn se pyšní krásnými přirozenými ženskými křivkami a i díky tomu je mezi svými followerkami populární. Kvůli čemu ji ale googlí tisíce žen na celém světě, jsou její rty. Její plné rty, zejména ten horní, jsou často pootevřené a fanoušci jsou jimi doslova posedlí. Právě s fotkou Madelyniných rtů přicházejí velmi často mladé ženy do ordinací estetických chirurgů a žádají, že přesně takové rty by chtěly. Hodně se spekuluje o tom, zda Madelyn Cline má takové rty přirozeně, nebo jí pomohly výplně. V roce 2021 zveřejnil populární instagramový účet Celebplastic, který porovnává starší fotky celebrit s těmi nejnovějšími, a rozebírá chirurgická vylepšení, která hvězdy mohly podstoupit, také příspěvek o Madelyn Cline. Diskuze o pravosti jejich rtů byla nasnadě. Madelyn nicméně trvá na tom, že svých plných rtů dosahuje pomocí konturování a natočila o tom také video na svůj TikTok.

Nová láska Leonarda DiCapria Vittoria Ceretti: překoná syndrom 25?

elle.cz

Zdroj: Wikipedia, Instagram, usmagazine.com, Netflix