REKLAMA

INSTYTUTUM: Bezchybná pleť je základ

 

Intytutum bylo založeno Natalií Derkach, M.D., pravou vizionářkou a ředitelkou úspěšné farmaceutické korporace proslulé výrobou inovativních lékařských přípravků. Jejím snem bylo vytvořit vlastní značku péče o pleť a nabízet produkty, které poskytují mimořádné výsledky. 

Natalia následovala svou vášeň pro krásu a spojila se s nejprestižnější Swiss Laboratory; vědci s více než 30 lety zkušeností v odvětví péče o pleť a reputací výjimečných kvalit, inovativních receptur a aktivních látek prokázaných účinků. Intytutum bylo na světě a vize se proměnila v realitu.  

Bezchybná pleť začíná zde 

Které problémy s pletí nejčastěji řešíte? Intytutum má odpověď. Zaměřuje se na konkrétní výsledky a tím je velmi účinný, a to i díky multifunkčním recepturám a supersložení na velmi profesionální úrovni. Užívá průlomovou technologii rostlinných kmenových buněk. Dokáže si poradit s povislou kůží, zvětšenými póry, s jemnými vráskami, dehydratací, hyperpigmentací, s pupínky, nerovným tónem pleti, začervenáním a podrážděním... Výsledky jsou klinicky prokázané.  

Složení jednotlivých produktů je bez parabenů, sulfátů, minerálních olejů či syntetických barviv a produkty jsou vhodné pro všechny tipy pleti.  

 

 

Top produkty: 

1. Krém HYDRAFUSION 4D HA se může pochlubit inovativní lehkou krémová gelovou texturou, které se při aplikaci naruší a uvolní při tom vysokou dávku hydratace. Jedná se o nový druh hydratačního přípravku proti stárnutí pleti se čtyřmi molekulárními hmotnostmi kyseliny hyaluronové. Ty vytvářejí třídimenzionální síť, díky níž dosahují k různým vrstvám kůže, doplňují vodu z vnějšku a udržují hladinu hydratace. Až 24 hodin totální rehydratace a zvýšená pružnost a hebkost pleti. 

2. Flawless polštářky, Super Sérum a Powerful RetinOil byly součástí dárkové sady “Everyone Wins” pro všechny účastníky OSCARŮ 2020. 

3. Flawless Glow Kit byl představen jako dárek pro nominované a účinkující CEN GRAMMY 2020. 

 

Více o kosmetice INSTYTUTUM se dozvíte na webu: infokrasa.cz A INSTYTUTUM uvidíte i na eventu ELLEphoria 22.-24. října, který se bude konat v Event Space 4. patro v Máji v Praze. Vstupenky koupíte na webu ellephoria.cz

REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA