Beauty Talk se Susanne Manasi

Make-up… dokáže skvěle zlepšit náladu. Výrazné rty dovedou ženě dodat okamžitě sebevědomí stejně jako rozzářená pokožka, která nám dává pocit zdraví a vitality.

Právě teď… nejčastěji používám botanický pleťový olej Armonia, který jsme čerstvě uvedli na trh. Bez něj prostě nemůžu žít, moje pleť se od té doby, co jsem ho začala používat, opravdu zlepšila.

Jeden z největších úspěchů… zažila značka (M)anasi 7 hned v roce 2018 krátce po svém uvedení. Tehdy jsme byli nominováni na cenu Wallpaper Design Awards, což pro nás v začátcích opravdu hodně znamenalo. Dodalo nám to energii a víru, že děláme věci dobře.

Pravidelná výzva… je při výrobě organické kosmetiky přimět lidi z laboratoří, aby chápali mou potřebu vysoké kvality bez jakýchkoli kompromisů. Naštěstí jsem našla několik skvělých partnerů, kteří respektují a sdílejí mé hodnoty. Je také velmi těžké najít udržitelné balení. Zákazníci chtějí miniaturní obaly na vzorky, ale není bohužel samozřejmé, že jsou právě tyto malé obaly recyklovatelné…

Probouzím se… obvykle kolem 7.15. Jelikož držím přerušovaný půst, nesnídám. Začínám až obědem poté, co si v poledne zajdu do posilovny.

Beauty talk s Bé Hà Nguyen

elle.cz

Fyzičku… Trénuji v tělocvičně čtyřikrát až pětkrát týdně. Většinou cvičím silový trénink nebo můj oblíbený kickbox.

Ranní make-up… Na rozdíl od ostatních si ráno obličej nečistím, chci si zachovat ochrannou vrstvu kožního mazu a odumřelých kožních buněk (ano, odumřelé kožní buňky tam jsou z nějakého důvodu, respektive aby uzamkly vlhkost). Nejprve aplikuji botanický obličejový olej Armonia a pak jeho malé množství smíchám s naším přípravkem Skin Enhancer  v odstínu Beechwood. Používám ho jako tónovaný hydratační krém na celý obličej. Pak přidám bronzer Bronzelighter v odstínu Roseate, rutinu zakončím řasenkou Precision.

Když jdu ven… nanesu ještě korektor pod oči a zakryju s ním pár problematických míst. K tomu přidám krémové multilíčidlo v zářivém červenooranžovém odstínu Ikura. Dá se nosit na rtech i tvářích.

Na odpočinku… si dávám hodně záležet. Dopřávám si horké koupele a také pravidelně vyrážím na procházky do přírody. Občas také chodím na akupunkturu k nejlepšímu praktikovi tady ve Stockholmu. Jmenuje se Petr Sjölund a pracuje v holistické klinice AAA-kliniken. Každý den také používám infračervenou lampu, která mě během pracovního dne uvolňuje.

Právě teď… se nejčastěji voním delikátním parfémem Nurture od značky Abel. Obsahuje bulharskou růži, pomerančové květy, arabský jasmín, zázvor a santalové dřevo. Díky jemné intenzitě je tato vůně vhodná i pro těhotné.

„Krása pro mě znamená zdravé sebevědomí i to, že věřím v sebe samu. A nakonec samozřejmě také laskavost.“

Můj beauty hack, který jsem se naučila používat jako vizážistka při upravování obočí, je: nejprve si bílou tužkou namalujte kontury a teprve potom začněte se samotnou úpravou. Vždycky to funguje.

Nejbláznivější věc, jíž jsem se dopustila ve jménu krásy, asi byla moje natupírovaná ofina. Tu jsem nosila v osmdesátých letech do školy! (smích)

Sleduji… Moc se mi líbily seriály White Lotus a The Last of Us. Na Instagramu jsem si zamilovala účet @theboxerworld. Miluju boxery.

Mým největším úspěchem… bylo přivést na svět syna Adriana. Je pro mě vším. Rodina je v životě to nejdůležitější.

Beauty Talk se známými osobnostmi a beauty nadšenci z celého světa vychází v každém vydání ELLE. V tom aktuálním, červnovém, najdete další beauty zpověď. Ještě svůj výtisk nemáte? Objednat si ho můžete pohodlně až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.

cara
Info ikona

Zdroj: Autorský článek

REKLAMA