REKLAMA

Červnová ELLE s šamponem je tady!

REKLAMA

Červnovou cover star je brazilská top modelka Alessandra Ambrosio. Na všem vždy uměla najít to pozitivní a v rozhovoru vám prozradí více o své kariéře, plánech a snech. 

Její nádherné tělo se pro vás možná stane inspirací a společně s námi a naším velkým beauty manuálem konečně získáte postavu, ve které se budete cítit skvěle. 

Že na svém těle musíme pravidelně makat, ví i Monika Marešová a naučí to i vás. Po cvičení si pak můžete připravit úžasné a zdravé snídaně podle receptů food blogerky Karolíny Fourové. 

Klára Dedková zase ví, jak vyzrajete na hormony a dopřejete si pořádnou dávku štěstí. 

Nechybí ani spousta dalších článků, jako třeba ten o současných společenských tabu, o mužích, kteří nosí dámské šaty, nebo se s námi pojďte podívat do zákulisí natáčení reality shows. 

Samozřejmě vás čeká také spousta módních nebo kulturních tipů. S červnovou ELLE se rozhodně nudit nebudete! 

K červnovému vydání navíc získáte zdarma šampon TRESemmé Keratin Smooth v praktickém cestovním balení. Díky obsahu vzácného marulového oleje a keratinového proteinu bude každý váš vlas dokonale vyživený. TRESemmé šampon na vlasy Keratin Smooth zabraňuje krepatění vlasů a zároveň jim dodává objem.

Děkujeme, že jste s námi. 

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA