Co všechno se stane, když si objednáte gigola...

Znáš své hranice vzrušení, prožitku, hranice sebe samé? Ukonejši svou chuť, nech se rozmazlit jako královna, probuď v sobě Ženu! Prožij se mnou nevšední euforii doteků, emocí, partnerského prolínání… Podmaním si Tě a Ty přitom zůstaneš úplně volná! Takhle láká zákaznice na svém webu jeden z českých gigolů. Téma lásky, za niž platí ženy, je stále neprozkoumané a zní hodně tajemně.
Mnohé z nás pořádně neví, jak takový byznys funguje, kdo ho provozuje, jak vypadá typická zákaznice a jak gigolové vlastně žijí. Pokud prohledáte internet, nabídek najdete více než dost. Například na stránce Erotic Prague nabízí své služby téměř pět stovek mužů. Málokterý z gigolů ale chce o své práci mluvit, raději zůstávají v anonymitě. Stejně je na tom i Dominik, jenž nikomu ve svém okolí neříká, co vlastně dělá.


Neví to ani jeho partnerka. „Vlastně mě to docela mrzí, protože na to jsem pyšný. Ale vím, že je to stále určité tabu, a tak nechci zbytečně vířit vodu.” Práci gigola se proto věnuje pouze ve volném čase. „Tahle činnost vás musí hlavně bavit. Ve chvíli, kdy by se z ní stal hlavní zdroj mých příjmů, začalo by to skřípat,” vysvětluje. Dominik začínal tantrickými masážemi, od kterých už byl jen krůček k gigolovi. První sex za peníze byl rozpačitý. „Jste vzrušeni do morku kostí, děláte, jako že jste hrozně zkušený machr, ale hlavou vám neustále běhají myšlenky: Jak se jí to líbí? Byl tohle orgasmus?” vzpomíná Dominik. Svou fotku ženám záměrně před první schůzkou neposílá. „Nikdy nevím, kdo sedí na druhé straně. Navíc jsem přesvědčen, že fotka osobní dojem nenahradí. Měl jsem dokonce klientku, která se se mnou scházela jen se zavázanýma očima. Znala mě jen po hmatu.”

 

Vždy se snažím ženám nabídnout něco víc. Důležitá je důvěra. chci, aby byly samy sebou a odvázaly se.

 

Většinou jde o víc

Před pár lety produkce HBO uvedla reality show Gigolové. Šlo o pětici mužů, kteří si vydělávají na živobytí coby luxusní společníci v Las Vegas. Popisovali, jak musejí zvládnout zkoordinovat své vztahy, přátele a rodinu s požadavky dámské klientely. Nebo vzpomeňte na slavné filmové drama Americký gigolo, v němž je mladý Richard Gere jako Julian Kay obdivován krásnými ženami. Může se to zdát jako absolutní dream job. Ženy vám skáčou do postele jedna za druhou, a ještě vám za to platí. Tyto představy se však od reality přece jen trochu liší.


„Chlapíci, kteří baví extravagantní paničky a ve volném čase chodí na solárko a depilaci zadku, to skuteční gigolové opravdu nejsou. Možná ve Vegas. Ale osobně si myslím, že chlap má být chlap. Musí to z něj být cítit. Nemusí být vyloženě model, ale musí mít charisma. Mít slabost pro ženy. Nejen sexuálně, ale být jimi do určité míry posedlý. Musí se umět chovat ve společnosti, hýřit radostí a mít v sobě určitou dávku agrese. Být pozorným milencem,” říká Dominik.


Zatímco muži si objednávají ženy na sex běžně a jde jim opravdu primárně o tuto činnost, opačně to funguje trochu jinak. Ženy žádají mnohdy víc než pár minut vášně a gigolové si to uvědomují. „Pokud jste žena, které chybí kousek něhy, porozumění, nebo vás něco trápí, tak mě, prosím, oslovte. Jsem ochoten dělat společnost i těm ženám, jež potřebují povzbudit a trochu probudit, aby se jim žilo lépe,” píše na svém webu gigolo Petr. Žádost o rozhovor odmítl.


Ženy, jež profesionální partnery vyhledávají, se dělí do několika skupin. Některé shánějí doprovod na společenskou akci, další mají potřebu se pouze vypovídat, postěžovat si, jiné jsou bez přítele a chtějí se nechat hýčkat. Taková schůzka už často sexem končí. Ceny těchto služeb se pohybují v řádech tisícovek, samozřejmě záleží na tom, co si budete přát. Jedna hodina lásky stojí u některého gigola tisíc korun, jinde třeba devětkrát více.

Mohlo by se vám líbit

Jak koronavirus mění sex: Budoucnost a následky izolace

Od konce nezávazných polibků, rande na jednu noc až k celé generaci vychované s fobií k lidskému dotyku. Jak něco tak lidského a přirozeného, jako je sex, promění koronavirová pandemie?
elle.cz

Budete-li chtít se svým společníkem celý večer rozebírat život a dílo Jane Austenové nebo s ním raději vyrazíte po nákupech, klidně můžete. „Mnoho žen totiž spíše hledá někoho, kdo jim nahradí partnera jako celek. Muže, který se jim bude věnovat, bude se o ně zajímat, říkat, jak jsou krásné a šikovné, a po celou dobu stráveného času s nimi se postará o jejich zábavu a věnuje svým klientkám maximální pozornost,” popisuje jeden z gigolů na webu www.prague-sex-clubs.cz.


Dominik k tomu dodává: „Musím ženě nabídnout něco navíc. Nejsou to jen něžnosti a rozhovory, jde hodně o důvěru. Dovolím jí být sama sebou, odvázat se, experimentovat. Erotika nám otevírá společné dveře, ale to je jen začátek, většinou jde o víc.” A někdy se jedná opravdu o jiné věci než o sex. Co nejšílenějšího po Dominikovi klientky chtěly? „Recitoval jsem básně na hřbitově, dělal jsem nahého šoféra, sehrál jsem znásilnění. Jedna si přála, abych pil její krev, to jsem odmítl. Další jsem doprovodil na obchodní schůzku do Jižní Afriky, dostal jsem i nabídku k sňatku,“ vzpomíná.


Pokud si vyberete svého gigola, nemusíte se bát, že by se dělo něco, co se vám nebude líbit. Se svým společníkem si nastavíte jasná pravidla, můžete si ho objednat, kdy budete chtít, a dělat s ním pouze to, co budete chtít vy. Gigolo vám splní (téměř) každé přání. „Moje klientky mají často pochroumaný vztah samy se sebou. Mnohdy proto, že se zanedbávají, nemají se rády. Věnují život něčemu, co je opravdu netěší, a nevědí, jak z toho ven. A pak přijdou ke mně a společně tu kuráž a chuť do života zase najdeme. Z toho mám obrovskou radost,” říká Dominik. 

Mohlo by se vám líbit

Jak si najít partnera v době, kdy nám obličeje zakrývají roušky?

Bary zavřené, na obličejích roušky, povinné rozestupy a dezinfekce jako součást každodenní hygieny. A navíc nás vláda nabádá, abychom měli sex jen s prověřeným člověkem. Najít si kluka nebylo nikdy těžší než právě teď.
elle.cz