Princ Harry stále nemá dost: chystá live stream a nové kapitoly knihy

Původně vévoda ze Sussexu prohlásil, že druhý díl této knihy nebude. Na druhou stranu také zmínil, že ze svého původního rukopisu vymazal mnoho stránek. Takže má ještě hodně co vyprávět… Nakopnutý obrovským úspěchem svých memoárů asi přehodnotil původní názor a s odhalováním dalších pikantních příběhů ze svého soukromí a ze zákulisí britské královské rodiny hned tak přestat nehodlá...

Zbývá hodně co říct

První vydání knihy „Náhradník“ se okamžitě setkalo s velkým celosvětovým ohlasem. Nutno říci, že manžel Meghan Markle v ní učinil mnoho až bizarních odhalení včetně toho, jak přišel o panictví, zkoušel kokain nebo jak se popral se svým bratrem Williamem. Ten ostatně nebyl jediný z královské rodiny, koho si vzal Harry na mušku. Ostrými náboji se trefoval také do svého otce, babičky, macechy Camilly nebo švagrové Kate Middleton, kterou kritizoval za její chování vůči Meghan Markle.

Harry, už stačí! Kniha „Náhradník“ pobuřuje rodinu i veřejnost

elle.cz

Další kapitoly už brzy?

Podle bulvárního serveru Page Six princ Harry zvažuje ke své knize Náhradník připojitještě další kapitoly, a to jejich přidáním do brožované verze knihy. „Dojít by k tomu mělo ještě letos nebo začátkem příštího roku,“ odhalil Page Six anonymní zdroj. Princovo oficiální vydavatelství Penguin Random House ale tuto informaci nepotvrdilo.Mohlo by jít o již napsané ale původně nevydané kapitoly nebo o zcela nové pasáže, které budou pojednávat o tom, co se stalo po vydání knihy. Podle stejného zdroje, zjevně blízkého Sussexům, by princ Harry rád vyprávěl, jak prožíval vysílání dokumentu Harry a Meghan z dílny Netflix a také vydání svých memoárů. To ale není všechno.

Princ Harry právě prozradil úplně všechno

elle.cz

Živý přenos pro fanoušky

Vévoda ze Sussexu, povzbuzenýmediálními úspěchy a také značnými výdělky z nich, se rozhodl ve spolupráci se svým vydavatelstvím nabídnout čtenářům živý přenos. Časopis People odhalil, že Penguin Random House bude produkovat mezinárodní live stream s vévodou ze Sussexu v sobotu 4. března na platformě Vimeo. Princ tak svým fanouškům nabídne možnost se setkat online a diskutovat o pro něj důležitých tématech. Harry ale nebude na této akci sám. Připojí se k němu Dr. Gabor Maté, renomovaný řečník uznávaný pro své odborné znalosti v oblasti traumatologie, drogové závislosti a stresu. Nejprve budou princ Harry a Dr. Gabor Maté diskutovat o tématech souvisejících s duševním zdravím, zármutkem, traumaty z dětství a možných řešeních, jak tyto obtíže překonat. V druhé části této akce bude mít veřejnost možnost klást otázky princi Harrymu. Pokud se chcete k live streamu připojit, vstupenku si můžete stále ještě pořídit, její cena začíná na částce kolem pětatřiceti liber.

Dokument Harry & Meghan: Výbušná série boří hranice sledovanosti

elle.cz

Zdroj: Pagesix.com, princeharrymemoir.com, elle.fr