Rande Johnnyho Deppa a Jenny Ortega: nová temná romance na obzoru?

Poplach na sítích

Instagramový účet Deux Moi publikoval v jednom ze svých stories třaskavou zprávu, že byli Jenna Ortega a Johnny Depp údajně spatřeni na rande. Profil ale spolu s touto informací také chytře zveřejnil text, kterým se zbavuje odpovědnosti a záruky pravdivých informací: „Tento účet netvrdí, že zveřejněné informace jsou založeny na skutečnosti.“ V rozhovoru pro Vanity Fair v roce 2021 anonymní majitel účtu Deux Moi, který má aktuálně 2 miliony sledujících, řekl, že platforma je „jen o sdílení příběhů“. Uživatelé sociálních sítí mu mohou zasílat anonymní tipy o celebritách, včetně zpráv o různých novinkách z jejich životů, včetně toho, koho s kým kde viděli a nebo o čem se doslechli. Zpráva o nové potenciální dvojici Depp-Ortega ale vyvolala takové pozdvižení, že donutila oba aktéry reagovat.

Jenna Ortega: Podivínská herečka, která trhá rekordy sledovanosti

elle.cz

Nechte nás na pokoji

Ačkoli běžně se celebrity ke svým milostným schůzkám a vznikajícím vztahům obvykle nevyjadřují a nechávají si manipulační prostor pro to, jak se nová romance vyvine. A pak ji buď dementují nebo potvrdí. V tomto případě ale na žádné období hájení nebyl prostor. Pověsti nabraly na takové síle, až upoutaly pozornost Jenny Ortega. Herečka zprávu o tom, že randí s hvězou Pirátů z Karibiku rychle a rozhodně vyvrátila. Ve reakci na instagramový příběh Deux Moi, jehož platnost již vypršela, a proto už nelze dohledat, Ortega napsala: „To je tak směšné, že se nemůžu ani smát.“ Herečka odmítla, že by se ona a Depp někdy setkali, a to dokonce ani z profesního hlediska ne. „Nikdy v životě jsem se nesetkala a nepracovala s Johnnym Deppem,“ rezolutně prohlásila. „Přestaňte, prosím, šířit lži a nechte nás na pokoji.“

Depp a další lamači srdcí. Nevíme proč, ale zkrátka nás přitahují

elle.cz

Bez slitování

Zástupci Deppa také zprávy o rodícím se novém vztahu popřeli a uvedli: „Pan Depp nemá s paní Ortega žádný osobní ani profesionální vztah.“ Obě reakce jsou tak prudké a rezolutní, až je to nezvyklé. Příčiny mohou být dvě: buď si opravdu ani jeden z herců nedokáže představit, že by se kdy objevil po boku toho druhého, nebo k sobě naopak chovají sympatie, ale nepřejí si, aby média slídila po každém jejich kroku. Pozornost tisku by zvláště v případě skandálně rozvedeného Deppa a Ortegy, jejíž popularita extrémně narostla po odvysílání seriálu Wednesday, byla obrovská a neznala by se soukromím herců žádné slitování. Pod takovým mediálním zájmem by nemohli volně dýchat ani oni sami, natož pomalu vznikající křehký vztah.

Johnny Depp nemá klidu: Příval kontroverze a kritiky neustává

elle.cz

Podivná romance Johnnyho a Jenny

Faktem je, že po náročném vztahu s Amber Heard a ještě náročnějším období, kdy se řešil u soudu a v live streamech po celém světě, by si fanoušci přáli vidět po boku Johnnyho Deppa někoho, kdo ho opět udělá šťastným. Je ale jasné, že Johnny Depp bude mimořádně opatrný, než si k sobě opět někoho připoutá. Jenna Ortega by přitom Johnnyho fanouškům byla jako jeho partnerka sympatická. Oba jsou svým způsobem zvláštní a veřejnost si myslí, že by se k sobě mohli hodit. Jejich temné kousky duše by spolu mohly souznít. Ortega skvěle ztvárnila podivínskou Wednesday Addams v hitu Netflixu Wednesday. Depp zase svou náklonnost k podivnu předvedl ve filmech Ospalá díra, Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street a jako hlas hlavního hrdiny v Mrtvé nevěstě Tima Burtona. Představu ideálního páru ve fantazii jejich fanoušků posiluje i vzhled jejich postav, které by se k sobě vizuálně skvěle hodily. Necháme oba nekorunované vládce temnoty a podivna volně dýchat a uvidíme, jestli jim budoucnost přinese nějaké společné momenty.

Temné a záhadné: Které seriálu Netflixu vidět, když milujete strach?

elle.cz

Zdroj: Instagram, independent.co.uk, vanityfair.com