Vláda Beckhamových: Éra Victorie skončila, žezlo přebrala Nicola Peltz

Královna Victoria Nezlomná

Victoria Beckham vypadá jako křehká žena, ale v minulosti už mnohokrát prokázala svou vnitřní sílu. Zatím každý, kdo jí zkřížil cestu a myslel si, že nad ní vyhraje, musel kapitulovat. Řeč je o smělé Rebece Loos, někdejší sekretářce fotbalového klubu Real Madrid, která si v roce 2004 začala pletky s Davidem. Naštvaná Victoria se jí rychle a elegantně zbavila, stejně jako drzé chůvy Beckhamových dětí Abbie Gibson, která se jim také začala míchat do soukromí. 2:0 pro Victorii, která se od svého manžela Davida naučila velkolepě vyhrávat. Poprvé narazila až u manželky svého syna Brooklyna, americké milionářky Nicoly Peltz.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Nesnesitelná tchyně

Svou tehdy ještě budoucí snachu bývalá Spice Girl a nynější úspěšná módní návrhářka vypekla nedlouho před svatbou. Budoucí příbuzné se domluvily na tom, že nevěsta oblékne róbu z dílny Victorie Beckham. Victorie se ale krátce před svatbou ozvala s informací, že její salon nezvládne róbu ušít. Nicola Peltz to tehdy brala jako zradu a i když dnes tvrdí, že šlo jen o šuškandu a nic zásadního se tehdy vlastně nestalo, vztahy se v rodině urovnaly až kolem loňských Vánoc. „Není tu žádný spor. Chtěla jsem opravdu mít šaty od Victorie, ale pak si za pár měsíců uvědomila, že to její ateliér nezvládne, takže jsem si musela vybrat jiné šaty,“ vyjádřila se Nicola pro magazín Variety. „Neřekla mi, že je nemůžu mít. A já neřekla, že je nechci mít. Tam to začalo a od té doby to běží,“ nastínila, jak spor s tchyní vznikl.

25 plus 1 NEJ momentů na Instagramu Victorie Beckham aneb kdo se bojí Victorie Beckham?

elle.cz

Victoria se přepočítala

Ačkoli se Nicola snažila spor nevyostřovat, jim blízké zdroje prozradily, že během svatby se jí Victoria minimálně dvakrát pokusila ukrást show, což Nicola oplakala, ale líbit si to nenechala. Všechno, co Victoria zasela, se jí s dvakrát větší razancí vrátilo – syn Brooklyn přijal příjmení své manželky a stal ze z něj Peltz Beckham, navíc opustil svou rodinu a začal žít s rodinou nevěsty ve Spojených státech. Tyto dvě události přiměly Victorii nejednou k pláči, stejně jako fakt, že i loňské Vánoce se oproti předchozím letům Brooklyn rozhodl trávit s rodinou své ženy a ne s tou vlastní. V tu chvíli Victorii asi definitivně došlo, že Nicolu jako protivníka podcenila a že její syn i přes silné mateřské pouto dá přednost nové ženě svého života. A že pokud nechce o syna přijít, bude muset přeladit vysílač a začít směrem ke své snaše vysílat pozitivnější signály.

Ikony rodiny Beckham: Victoria, Harper i půvabná Nicola

elle.cz

Kdo tahá za nitky?

V poslední době se na sociálních sítích objevují fotky, kde je celá rodina zase pohromadě. To znamená Victoria a David se VŠEMI jejich dětmi a také se snachou Nicolou Peltz. Victorie přestala Nicolu z rodiny vyjímat a Nicola na oplátku nešetří úsměvy, pochvalami na adresu své tchyně a loajalitou k její rodině. Je jasné, že Victoria musela udělat směrem ke snaše smířlivé gesto a ta ho, vědoma si své silné pozice, shovívavě přijala. Evidentně zamilovaný Brooklyn na ni hodně dá a pocity své ženy upřednostňuje před pocity své matky. Pokud je tedy spokojená Nicola a Victorie nevystrkuje směrem k ní růžky, svolí Nicola k tomu, aby byl v rodině klid a mír. Bude se s manželem účastnit rodinných akcí a spokojeně se fotit se svou tchyní, dokud ta bude sekat dobrotu a nepokusí se Nicolu opět nějak vyšachovat. Ve svém vlastním zájmu by se Victoria měla naučit se svými pocity pracovat. Vzhledem k tomu, že má ještě dva další syny, nebude pravděpodobně Nicola brzy jediná žena v rozrůstající se rodině. Victoria by si měla zvyknout, že doba, kdy v rodině hrála první housle, je pryč. A pokud chce, aby to všem ladilo, musí spolu členové orchestru vycházet.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Zdroj: ELLE.cz, Instagram, people.com,