Schwarzkopf Elite Model Look 2018 má své vítěze
Kdo má našlápnuto stát se novou hvězdou modelingu?

Nové naděje českého a slovenského modelingu jsou odhaleny.  Ve Španělském sále Pražského hradu se jimi stali Marie Sýkorová a Martin Burian za Českou republiku a Jasmína Símová a Jakub Janírek za Slovenskou republiku. 

Rozhodovala o nich porota složená z odborníků v oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedly například topmodelky a tváře soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2018 Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová, ředitelka scoutingu Elite World Iris Minier či ředitel soutěže Sáša Jány, který o soutěži říká: „Těší mě úspěch finálového galavečera. Hosté si užili tento hudebně-módní večer, který svou krásou rozzářili nádherné finalistky a finalisté. Španělský sál Pražského hradu umocnil exkluzivitu celého prestižního večera.“

Vítězové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pro Českou a Slovenskou republiku mají slibně nakročeno k tomu zazářit na domácí i světové modelingové scéně, což potvrzují světové úspěchy výherců z minulých ročníků soutěže. „Finále Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR opět pomohlo odstartovat kariéry mladých modelek a modelů z Čech a Slovenska. Všichni finalisté budou mít možnost navázat na úspěšné kariéry topmodelek, jakými jsou Linda Vojtová, Hana Jiříčková, Míša Kocianová, Denisa Dvořáková či Michaela Hlaváčková. Doufám, že postup na světové finále Elite Model Look, které se uskuteční v Londýně, přinese národním vítězům a vítězkám takové možnosti jako Janě Tvrdíkové, Báře Podzimkové a Evě Klímkové, které se staly světovými vítězkami,“ dodává Jány.

Čestnou předsedkyní poroty 27. ročníku se stala topmodelka a ambasadorka Planet Positive Hana Jiříčková. Jako v předchozích ročnících, i tento rok se slavnostního finálového večera zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například vítězka světového finále Elite Model Look 2016 Jana Tvrdíková, světová vítězka Elite Model Look 2013 Eva Klímková a slovenské topmodelky Barbora Brušková, Michaela Hlaváčková, Sasha Gachulincová, Linda Nývltová a další. O vynikající hudební zážitek se v rámci finále postarali Ondřej Brzobohatý a Matěj Ruppert. Finálovým večerem provázel Jakub Prachař.