Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 20. listopadu: Panny ať se mají na pozoru, Ryby ať zklidní

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani by měli odložit své pověstné nebezpečné zbraně a přestat si hrát na Xenu bojovnici či Terminátora. Nadešla doba, kdy nebudou muset o své partnery usilovat, oni přijdou sami. Pokud tedy jejich vztah procházel krizí nebo jim snad jejich holoubek uletěl, mohou se těšit na pomstu a Boží mlýny. A pokud byli dlouho nezadaní nebo marně hledali toho pravého, přivede jim takového do cesty sám osud. Měli by proto hodně chodit do společnosti a dbát na to, aby byli vždy upravení. Poněkud na pozoru před náhodnými známostmi by se měli mít hlavně mladí.

 • Podívejte se do zrcadla. Jaká změna vás první napadne, tu na sobě udělejte. A nebojte se být odvážní a hlavně divocí.
 • Nebojte se velké fyzické námahy, ta vám pomůže více než nicnedělání.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci se mohou radovat. Všechny jejich dosavadní starosti a problémy zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Pokud jsou nezadaní, pak mohou očekávat příchod toho pravého partnera, který osloví jejich srdce. Pokud jejich dosavadní vztah procházel krizí, pak je právě teď velká šance staré problémy překlenout a začít znovu a lépe. A tam, kde je vztah stabilní a bezproblémový, tam lze očekávat ještě výrazné vylepšení. Všichni Býci by měli mít nemalé štěstí u opačného pohlaví, měli by toho patřičně využít, chodit hodně do společnosti a seznamovat se s novými lidmi.

 • Dbejte na svůj vzhled na každém kroku, a to i v případě vynášení odpadků. Nikdy nevíte, koho na chodbě svého domu nebo před ním potkáte.
 • Měli byste se pustit do zdokonalování svého těla a spolu s tím půjde ruku v ruce i lepší zdraví.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Měli byste hodně sportovat nebo být tělesně aktivní, to harmonizuje vaši duši a rychleji se tak zbavíte nebezpečné statické elektřiny, která se v těle při nedostatku pohybu a malém kontaktu s přírodou hromadí. Pokud vás trápily zdravotní problémy, určitě se vám v průběhu týdne uleví a budete se cítit mnohem mladší, zdravější a čilejší. Pouze Blíženci starší se svých dlouhodobých problémů už nezbaví, i oni si ale budou užívat úlevy od svých potíží. Vhodný týden bude k úspěšným dietám a ke změně životosprávy.

 • Měli byste se chopit příležitosti a vsadit na svou pověstnou odvahu a hlavně výřečnost.
 • Vrhněte se na nějakou tvůrčí práci. Pokud máte tedy ambice psát, malovat, vyrábět nebo vylepšovat, je správná chvíle.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud budete v pohodě, budete dbát na pravidelnou relaxaci, odpočinek, chodit na procházky a také trochu sportovat, bude se vám dařit ve všem. Všechny zdravotní neduhy a problémy se k vám dostanou přes vaše nepříznivé duševní rozpoložení, přes negativní emoce, jako je smutek, stres, deprese, pesimismus a beznaděj. Tyto stavy – zejména aby působily dlouhodobě – si vy nemůžete dovolit. Proto byste se neměli přepínat, ale pracovat neustále na tom, abyste byli v pohodě, a dělali pokud možno jen takové činnosti, které lahodí vaší duši a přináší vám radost ze života.

 • Měli byste udělat pro sebe sobecky něco zvlášť hezkého a příjemného – co si třeba prosadit hezkou dovolenou u moře?
 • Nezískáte potřebné prostředky nějakou výhrou nebo jiným zázrakem, ale spíše prostřednictvím svých protějšků. Však vy jim to vynahradíte!

Horoskop na listopad: Panny zavalí práce, Blížence přemohou radovánky

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nesnažte se řešit své finanční problémy osobitým způsobem. Nesnažte se sami sebe sedřít prací, zapojte taky své blízké. Uvidíte, že toho zvládnou více, než se tváří, musíte je jen správně stimulovat. Nesmíte na ně použít křik, zastrašování, emoce nebo dokonce sílu. Rádi vám pomohou s vaším pracovním vytížením, jen si o takovou pomoct musíte říct! A užívejte si malých i velkých radostí plnými doušky. Tento týden si budete moci dopřávat to, na co jste ještě před nedávnem neměli. Oblékněte se odvážně, leč vkusně, aby bylo na dálku vidět, jaký jste nádherný exemplář.

 • Staré problémy, potíže a starosti se příznivě dořeší a vy pocítíte výraznou úlevu.
 • Pouze byste se měli mít na pozoru, abyste si příliš nic nepřikrášlili nebo neměli nereálné nároky.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny se mohou těšit velkému štěstí s partnerem svých snů. Osud jim nabídne velkou lásku, vášeň a nezapomenutelné zážitky – u Panen středního věku to může způsobit konec starého vztahu a dobrou perspektivu vztahu nového, z něhož se může stát dokonce vztah celoživotní. U Panen hodně mladých se bude nejspíš jednat pouze o krátké krásné poblouznění a poté poněkud nepříjemnou tvrdou realitu a probuzení. I když to právě nedopadne, měly by si tak výjimečného vztahu také užít – takových chvilek, kdy se člověk cítí skutečně šťasten, není v životě přespříliš.

 • Dobrá intuice vás nebude mýlit.
 • Začnou se vám v životě dít takové věci, které vám budou dělat radost a přinesou štěstí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy pocítí příliv energie, nejprve zaznamenají úlevu a příjemný pocit bezpečí. Díky příjemnému psychickému rozpoložení se zlepší i zdraví. Aniž by musely vynakládat velké úsilí nebo dokonce sportovat, začne se jejich postava formovat lépe, zjasní se jejich pleť a do půl roku starší Váhy omládnou a ti mladí se promění v nejlepší verzi sebe sama. Nebo se za nimi začne aspoň otáčet výrazněji větší množství lidí, než tomu bylo dosud. Nalaďte se pozitivně a optimisticky a hledejte příjemná drobná rozptýlení. Bude to odrazový můstek k velkému skoku k lepšímu.

 • Budete úspěšní, silní a obdivovaní. Teď se můžete stát dokonce postrachem svých kolegů.
 • Váhy mladší se mohou dočkat velmi zajímavé nabídky, kterou by měly přijmout.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři si užijí dostatek lásky, smyslných požitků a hlavně něhy. Blahodárný osud je zbaví pout, která je omezovala v aktivitách všeho druhu, hlavně ve společenských dýcháncích a v cestování. Konečně se budou moci odpoutat od obyčejného života a rozletět se k oblakům – a tam, z té velké výšky, se rozhlédnou, kde je ten pravý partner, který je udělá šťastnými. Po dlouhém hledání jej konečně uvidí a vyberou si. Bude záležet na tom, v jakém znamení bude partner narozen, zda se Štírovi podaří přesvědčit jej o společném životě a rodině.

 • Nenechte si mluvit do svých aktivit těmi, kdo jsou sice staří jako vy, ale příliš pohodlní! Vy přece nejste jako oni!
 • Vzchopte se a pusťte se do příznivých zásahů do životosprávy a zvyšování fyzické kondice.

Velký horoskop pro znamení Štíra

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Láska a vztahy mnohé Střelce pořádně potrápí. Citové záležitosti budou jako plavba na rozbouřeném moři – jednou budete nahoře, záhy dole. Neměli byste příliš sázet na sladké sliby, raději se držet reality. Velkým nebezpečím bude pro vás povrchní pozlátko v podobě lidí, kteří to s vámi nebudou myslet upřímně. Poohlédněte se po nějakých nových smysluplných aktivitách, které by vás rozptýlily nebo dále vzdělaly a zdokonalily. Mohl by to být nějaký nový zajímavý koníček nebo byste si mohli vzpomenout na ty, kdo vám kdysi pomohli, a na něž jste si dlouho nevzpomněli.

 • Vhodná doba bude k usmiřování se s těmi, se kterými již dlouho nemůžete nalézt společnou řeč.
 • Radujte se z každého dne, bojujte úsměvem a dobrou náladou.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Budete vystaveni změnám a pokušení. Pokud máte doma věrného a spolehlivého partnera, pak byste rozhodně neměli propadat touze experimentovat, ale držet se raději jistoty. Doba není rozhodně vhodná k jakýmkoliv změnám. I na pohled nezávazný a nevinný flirt se může zvrtnout a události mohou nabrat nečekaný obrat a spád. Nejvíce hrozí změna partnera mladým Kozorohům, těm druhým pak spíše pomalý rozklad dosavadního vztahu, ale nezoufejte a chopte se šancí vše udržet. U mladých bude tento týden dobou nepříliš vhodnou k nalezení dlouhodobého partnera, spíše lze očekávat jeho časté střídání a hledání – a bohužel spíše nenacházení toho pravého.

 • Pokud vám vaše láska nepadne hned k nohám, nezoufejte! S největší pravděpodobností to nebude ta pravá.
 • Opatrně testujte nové alternativní praktiky, které by mohly pomoci rychlejšímu uzdravení a posílení imunity.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V zaměstnání se bude celkem dařit, nemusíte se bát ani riskantních počinů, změn ani podnikání. Zvlášť příznivé změny budou čekat mladší Vodnáře, ti by se měli kromě své dosavadní pracovní činnosti porozhlédnout po dalším zdroji příjmů – bude to sice o nervy a velká psychická zátěž, ale rozhodně se to vyplatí. Výrazně lepší bude v pracovních záležitostech druhá polovina týdne. Probuďte se k velké pracovní aktivitě, nic nemůže zůstat tak, jak tomu bylo dosud. Tyto dny budou týdnem velkých změn a činů.

 • Pro své budoucí štěstí neváhejte udělat maximum. Buďte příjemně optimističtí, společenští a pokuste se být také vtipní.
 • V žádném případě při prvním neúspěchu neházejte flintu do žita, ale mávněte rukou a zkuste své štěstí znovu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

 

Budete vystaveni velkému neklidu, bude dorážet denně a nutit vás k řešení stávající situace. Dosavadní stav bude neúnosný a bude třeba jednat. Mladší Ryby na tom budou lépe, mohou si nalézt vhodné a také celkem dobře placené zaměstnání. Tento týden se bude ale odvíjet v duchu postupného rozpadu dosavadních pracovních vztahů, pozor tedy na nepřátele, intriky a pomluvy. Osud vás bude tlačit k tomu, abyste sami vnitřně cítili nutnost nasměrovat své pracovní aktivity jinam.

 • Nalaďte se pozitivně a pak hurá do společnosti za štěstím. Zaměřte se na zajímavé pracovní nabídky.
 • Koncem týdne vám už bude osud a štěstěna nadržovat tak, že vám budou ostatní znamení závidět.

Proč vám astrologie řídí život aneb co se skutečně skrývá ve hvězdách

elle.cz

Zdroj: Autorský článek