Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 4. prosince: Lvi prvotřídně zazáří, Ryby budou zranitelné

Zpomalte, projděte se přírodou. Uvidíte, jak vám čerstvý vzduch prospěje. Zamiřte aspoň jednou v tomto týdnu na adventní trh a zamyslete se také nad tím, jestli vám ten předvánoční stres stojí za to. Jestli by to nešlo jednodušeji valčíkovým krokem?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Těšte se na vylepšení své pošramocené psychiky, a s tím se samozřejmě vylepší i vaše zdraví, které vás mohlo tu a tam zazlobit. Na vině byly především pocuchané nervy a nepohoda, své zapříčinily i nevyřešené nebo poškozené mezilidské vztahy, konflikty a neshody. To vše se tyto dny zmírní. Nyní si budete moci konečně splnit nějaké své dlouhodobé přání nebo sen. Měli byste tedy popřemýšlet, co byste chtěli za dárky pod stromečkem nebo co dáte sami sobě.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Stresové situace vás můžou přivést k nesprávným závěrům, proto je na místě maximální opatrnost. Někdo vám způsobí menší komplikace, nebudou však zdaleka nepříjemné. V partnerském vztahu vznikne trochu napětí, ale neberte to nijak tragicky. Neměli byste vystupovat agresivně, z pozice síly a nadřazenosti. Neměli byste také chtít za každou cenu konkurovat nebo druhé dokonce zesměšňovat. Hrozí, že si naděláte mnoho nepřátel.

 • Nenechte se unášet emocemi. Víte, že vám stačí málo a následky jsou velké.
 • Kdy jste byli naposledy za kulturou? I adventní koncert vás vyladí do pohody jako hudební nástroj.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Tyto dny by mohly přinést nečekané zdravotní zlomy – hlavně úrazy. Snažte se zdravotním potížím předcházet. Pozor na náledí, maximální opatrnost bude na místě. S trochou opatrnosti jimi však dokážete proplout a problémům se vyvarovat.Pokud jste si dosud nebyli jisti svými city, máte šanci, že se konečně rozhodnete a vyberete si toho pravého. Ti, kteří byli nezadaní – a to zejména dlouhodobě – si konečně svou problémovou situaci vyřeší.

 • Víte, že umíte být zbrklí? To je dobře! Tohle bude nyní vaše největší slabina.
 • Dívejte se kolem sebe, ale ne do nebe. I chtivý zloděj by si mohl u vás polepšit...

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Budete obdařeni zaslouženou odměnou a výrazným zlepšením dosavadní situace. Nezadaní mohou očekávat konečně toho pravého a ti, kteří procházeli partnerskou krizí, mohou čekat zlepšení. Pečlivě zvažujte všechna pro i proti, nenechte se nachytat na hezké řeči a smlouvy podepisujte zásadně s právníkem! Nenasazujte neuvěřitelné tempo, až z vás budou kolegové nebo rodinní příslušníci nešťastní. Nikdo vám nebude stačit. Za svými cíli se poženete s neuvěřitelnou vervou.

 • Nebude vám co vytknout. Užívejte si své minuty slávy.
 • Pozor jen na závist! Ten největší podraz můžete čekat přesně od toho, do koho byste to nikdy neřekli.

Horoskop na prosinec: Střelci to rozjedou, Lvi se stanou králi večírků

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Budete se těšit z nemalých úspěchů, a to nejen v práci, ale hlavně ve společnosti. Stanete se skutečnými lvy salónů, všichni na vás budou moct oči nechat. Hlavně neslibujte v euforii něco, co nemůžete nikdy splnit. Tyto dny by vás nemělo pracovně nic ohrozit, vaše pozice v zaměstnání bude stabilní, a lze očekávat spíše příznivé změny. Možná přijdou i nové možnosti, přízeň osudu a další zdokonalování jak v práci, tak ve vzdělávání. Pozor ovšem na partnera, záleží, v jakém je znamení, aby na vás ze žárlivosti nebyl protivný!

 • Pozor na pýchu a pád! Už mnoho lepších, než jste vy, se zřítilo ze svého trůnu.
 • Stačí jen trochu přibrzdit a počkat si, jak vám bude okolí skvěle nahrávat.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nevhodná doba bude k jakékoliv změně a také bude třeba více zvažovat své finanční možnosti. Nedělejte v pracovních záležitostech vážnější změny, ale spíše byste se měli držet toho, co jste získali, a na tom stavět. Zejména mladší z vás by se měli vyvarovat pokušení. Konstelace slibuje blížící se možnou krizi a potíže. Čas rozhodně není vhodný pro velké investice a půjčky. Čeká vás dořešení starých problémů a pozitivní vývoj citových záležitostí.

 • Mohli byste prožít relativně klidné dny, když nebudete reagovat podrážděně.
 • Případné zlomy nebo karamboly řešte s vtipem, nepřítel to nebude od vás čekat.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Můžete mít pocit, že byste mohli v tyto dny skály lámat. Nechte si zajít chuť, a zaměřte svou energii na vyřizování restů. Nic neodkládejte. Je ta správná chvíle na to vrhnout se i do zvlášť nepříjemných záležitostí, které jste stále odkládali. Hvězdy přejí služebním cestám a můžete také začít s realizací odvážných plánů, o kterých jste zatím jen snili. Vyhrňte si rukávy a pusťte se do všeho, co jste odkládali, nebo se vám dosud nedařilo. Nejvhodnější čas bude k likvidaci restů a nastolení pořádku tam, kde to dříve nešlo. 

 • Nedělejte v tyto dny žádné větší nákupy a neinvestujte velké množství peněz, zloději a podvodníci mají spadeno i na vás.
 • Hlavně se snažte nedělat zbytečné potíže, nevyvolávat hádky kvůli malichernostem.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ve svých snech o kariéře se držte reality, neoddávejte se snění nebo dokonce úniku z problémů formou alkoholu, drog či oddávání se samotářskému životu. Nejvíce se vám bude dařit v uměleckých profesích, nebo všude tam, kde je zapotřebí velké fantazie, schopnosti vciťovat se do duševního rozpoložení druhých. Tyto dny se můžete těšit na drobné projevy štěstí. Bude vám zkrátka přáno! Většinu čekají samé úspěchy, ty vás neopustí ani v soukromí, ani ve společnosti. Dejte si ale pozor na přecenění svých sil a rozhodně nehoňte více zajíců současně.

 • I když se budete snažit a uděláte vše pro to, aby nastala vánoční pohoda, stres pocítíte.
 • Nebude všechno zlato, co se třpytí. Platí to při nákupu dárků i v seznamování.

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Práce půjde od ruky. Je vhodná doba požádat o zvýšení platu nebo o lepší pracovní pozici. Vhodný čas je také k velkým finančním investicím, nákupům nebo prodeji. Zesílená bude také intuice na sázení a hazardní hry, ale tady vždy opatrně! Vydařit se mohou i riskantní aktivity ve financích. Dny přejí revoltě v zaměstnání a velkým změnám.Rychle se rozkoukejte, máte velice příznivé dny pro obchodní jednání všeho druhu. Nebuďte však příliš důvěřiví, nespoléhejte na ústní dojednání a požadujte řádnou, ověřenou smlouvu. Jinak by se mohlo stát, že přijdete o peníze.

 • Tyto dny si oddychnete, nepodlehněte ale odpočinku s alkoholem.
 • Náležitě tučnou finanční odměnu si nenechte uniknout mezi prsty!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Budete se domnívat, že máte své jisté a snadno usnete na vavřínech. Ve vztazích to nebude nic moc. V průběhu těchto dní by se ale měl ve vaší blízkosti objevit zajímavý člověk, který se nebude sice zpočátku jevit až tak úžasně, brzy se ale ukáže, že je partnerem nebo kamarádem snů a tím pravým vyvoleným. Lásku a přátelství budete tyto dny skloňovat ve všech pádech. Nic vám nebude v tomto směru odepřeno, všechny srdeční záležitosti si budete vychutnávat plnými doušky a rozhodně na vás nebude bůžek lásky Amor v tomto období šetřit. Užijte si to!

 • Víte, že Merkur přímo ve vašem znamení vám propůjčí bystrou mysl a skvělé nápady?
 • Nebuďte lakomí a pusťte v tento adventní čas chlup. Udělejte dobrý skutek! Vyplatí se vám to.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Budete v hádavé náladě a potřebujete někde nutně nabít energii. Nepouštějte se do sporů s nadřízeným, i kdybyste byli pevně přesvědčeni o tom, že pravda je na vaší straně. Vztek si nevylévejte ani na partnera, nechcete-li se dočkat tiché domácnosti. Raději se uzavřete do sebe a budete-li mít nutkání se vyřádit, běžte si zasportovat. Nebo vezměte rodinu či přátele za zábavou.

 • Tohle období vám zahraje pořádně na nervy, dopřejte si proto každý den drobnou radost a dostatek odpočinku. 
 • Novinky a dobrodružství! To je ono! Když si vyberete za parťáky děti, uděláte líp, než s vrstevníky. Tak popadněte ty své nebo vašich nejbližších.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Měli byste více dbát na pracovní morálku a dělat vše pro to, abyste si své jistoty uhájili, pokud se necháte vyprovokovat k nějaké nerozvážnosti, počítejte s tím, že si pohoršíte. A to nejen finančně, můžete dokonce přijít o zaměstnání... Měli byste šetřit a nenechat se zlákat k velkým investicím. Opatrně tedy při nákupech a výběru dárků. A navíc na vaše bedra tyto dny padnou jakési nepříjemné organizační starosti... Tak se s nimi poperte s chladnou hlavou. Hlavně zpomalte, to vám dodá tolik potřebný odstup.

 • Berte věci sportovně, ať se na vás vaše špatná nálada nevyřádí víc než problémy samotné.
 • Nečekejte zázrak. Musíte si pomoci sami, zázraky čekejte až na Ježíška.

Numerologie a osudová čísla: Matematika, kterou si zamilujete!

elle.cz

Zdroj: Autorský článek