Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 6. listopadu: Rakům se splní sny, Vodnáři se nesmí unáhlit

Zejména v právnických a úředních záležitostech si nechte čas na rozmyšlenou. Je dost možné, že podvodníci budou hodně lační, držte se moudrého přísloví: důvěřuj, ale prověřuj! Opatrnost bude na místě ve všem! Podrazit vás může i hodně blízký člověk, a nemusí to udělat úmyslně. I přes jeho důvěru nebo neopatrnost se může dostat problém na vaši kobylku.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Můžete si gratulovat, patříte mezi ty šťastlivce, kterým se nebezpečné konstelace v těchto dnech vyhnou. Ale ruku na srdce, budete mít víc štěstí než rozumu. Nejspíš uděláte několik nebezpečných kroků, které by vás za běžných okolností potopily. Nehřešte na to, že jste oblíbenci Štěstěny, ta klika nebude trvat věčně. Ve vztazích to nebude žádná sláva, nebuďte proto nervózní, když vám partner odsekne nebo děti budou neposlušné. Ono to přejde samo. Zkuste vymyslet nějaký zajímavý program pro celou rodinu. Už jste letos pouštěli draka?

 • Není vždycky vhodná doba na to, co si naplánujete vy. Více naslouchejte druhým.
 • Chtělo by to polaskat duši. Než začne vánoční shon, zajděte si třeba do kina.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Procházíte si pekelným obdobím a posloucháte, jak vám věci vzdorují a nebezpečně se snaží vymanit z vašeho vlivu. Možná vás zaskočí nepříjemný pech, můžete dokonce přijít o práci nebo se zhorší vaše zdraví a nebudete moct plnit své sliby. Je pravda, že se můžete nejspíš spolehnout na své nejbližší a také asi na partnera, to ale jen zmírní vaše utrpení. Změny nebudou k dobru. Pokud vás čekají tahanice u soudu, úřední jednání nebo dokonce lékařský zákrok, přijdou nečekané potíže. Hlavu vzhůru, brzy bude lépe!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Rychle pracujte na prevenci proti oslabené imunitě, proti komplikacím na cestách a také proti možným chybám v zaměstnání, které by vám mohly uniknout. Tam všude vás může osud v následujících dnech potrápit. Je ale ještě ve vašich silách mnohé nebezpečí odvrátit a strhnout osud na svou stranu. Nesmíte se ale nechat vlákat do osidel společenských večírků a různých radovánek, které by vás odlákaly z reality do světa snů. Jakákoliv nepozornost by vám přinesla brzké ovoce – velmi kyselé a hořké!

 • Střežte si své soukromí, nevyprávějte nikomu svá tajemství, všechno by překroutil jako bulvární novinář.
 • Nepřeháníte to se svou fantazií? Nepřesvědčujte nikoho o nesmyslech, bájích a legendách!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Už dlouho jste na tom nebyli tak dobře, jako tyto dny. Slibují vám hodně, možná i nemožné. Nebuďte pesimističtí a nedůvěřiví, jste to právě vy, komu je nyní přáno vydělat si, povýšit, najít si lepšího partnera nebo zazářit v soutěži či na konkurzu. Budete za svá minulá úsilí odměněni. Také nebuďte přehnaně skromní, nyní si můžete říct i dvakrát tolik, než si v koutku duše myslíte. Pokud jste prožívali trable v rodině, můžete se těšit na to, že se napětí uklidní a zavládne zase mír.

 • Víte, že když chcete, tak umíte okouzlovat a být dokonce i skvělými hostiteli.
 • Dávejte si pozor, abyste při drobném zádrhelu nepropadli chmurám a zamračenosti.
Mohlo by se vám líbit

Horoskop na listopad: Panny zavalí práce, Blížence přemohou radovánky

Bojovná planeta Mars se řítí svým znamením Štíra, tady je doma, tady má divokou sílu a strhující vášeň. Rozum půjde trochu stranou, s některými lidmi bude těžká domluva, nebudou totiž vnímat argumenty. Pozor, aby nezvítězila hrubá síla nad diplomacií a inteligencí. Teprve až ve druhé polovině listopadu se rozbouřené vody zklidní a nastane chvíle, kdy nastoupí chladný rozum. Největší dramata lze očekávat kolem novoluní 13. listopadu, které bude hodně nebezpečné jak u některých jednotlivců, tak zejména ve světovém dění. Úplněk 27. listopadu může přinést důležité události, které povedou ke změnám.
elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Budete si vyjídat, co jste si zavařili. Nebude to nic příjemného, nalepí se na vás staré problémy a potíže. Snažte se jim postavit čelem a hlavně čestně, s tím dojdete nejdál. Hlavně žádný patos a herecké výjevy, jako byste chtěli aspirovat na Oscara. Snažte se být maximálně v klidu a nenechte se vyprovokovat k agresivitě. Pokud na vás někdo zaútočí slovně, zachovejte úsměv a nasaďte výraz Dobrého vojáka Švejka. Před tím už couvlo mnoho zla. Dávejte si pozor na zdraví, zejména úrazy by mohly být rychlé.

 • Víte, že dokážete být někdy nerudní protivové? Pro klid všech se snažte o úsměv.
 • Díváte se, co je kde zajímavého, a pod nohy nekoukáte? To by se mohlo vymstít!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Budete postupovat za svými cíli jako přední šachisté, práce vám půjde od ruky a nikdo vám nepředloží smítko před nohy. Venuše jako planeta lásky vás bude něžně rozmazlovat, ať už to bude partner, děti nebo přátelé, nebudete si muset na nedostatek citů stěžovat. Dopřejte si také trochu duševní potravy, buďto v podobě pěkné knihy, kterou si koupíte, nebo se vydejte do divadla za kulturou. I hezký obrázek domů nebo solná lampa vám udělají radost.

 • Kdy jste se naposledy odměnili? Dopřejte si dárek pro radost!
 • Možná už nadešla ta správná chvíle rozhlédnout po dárcích.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Všechno se bude sunout kupředu pozvolna, ale jistě, snažte se poprat s resty, kterých máte z uplynulých měsíců určitě požehnaně. Udělá vám moc dobře, když uvidíte, jak pěkně vám všechno vychází. Vhodná doba je na to udělat si pořádek doma, abyste toho před Vánoci neměli příliš. Vhodný čas je na řešení válečných konfliktů v rodině, budete obdařeni velkým diplomatickým talentem a dokážete v těchto dnech usmířit i nesmiřitelné. I v zaměstnání utišíte nějaké rozbouřené vody a mnozí vám za to budou vděční.

 • Možná to nevíte, ale dokážete působit na lidi kolem sebe uklidňujícím dojmem.
 • Dívejte se dobře, někde kolem vás je člověk, který potřebuje akutně vaši pomocnou ruku!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Z vás je tyto dny hotový král Škorpion! Bojovnou planetu Mars máte přímo u sebe a nenechá vás v klidu. Možná vás bude hnát i z postele dříve, než jste běžně zvyklí. Nebojte se sáhnout do rezervy, teď to nejen ustojíte, ale i si polepšíte. Bylo by skvělé, kdybyste se vzchopili a začali například sportovat nebo se pustili do nějakého nového hobby, o kterém jste zatím jen mluvili. Zkuste zatočit se svým dosavadním životem, co se vám na něm nelíbí, toho se zbavte! Vzduch se pročistí a ukáže se vám nová cesta.

 • Nebudete se bát ani tsunami ani tornáda. Poradíte si s každým živlem, budete na koni!
 • Nevyhazujte ale v euforii kopýtka příliš vysoko, budete nebezpeční sobě i okolí.
Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop pro znamení Štíra

Komplexní horoskop pro znamení Štíra, který se zaměřuje nejen na obecnou charakteristiku daného znamení, ale mimo jiné i na méně obvyklé oblasti jako jsou erotika, zdraví, vhodné bylinky, poslání a finance.
elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Brzděte ve své divoké jízdě, kterou si tak rád užíváte, je tak akorát na čas, abyste se zklidnili a rozhlédli se kolem sebe, kde to vůbec jste. Nalijte sobě i druhému čistého vína, abyste mohli dobře zvážit, v jaké jste situaci a co je potřeba udělat. Abyste nepokračovali kupředu dále taktikou: pokus a omyl. Vezměte si papír a tužku a vypište si všechny úkoly, které vás v následujícím období čekají. A taky si ujasněte, který z těch sepsaných bodů má přednost a který úkon může počkat. Bude dobré plánovat, můžete si malovat i grafy. To určitě pomůže.

 • Že nesnášíte plánování a porady? Tentokrát se musíte překonat, nemáte na výběr.
 • Víte, že nejde jet stále na plný plyn? Odpočinek je také třeba. Musíte dobíjet baterky.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pracovní záležitosti půjdou do popředí, nové možnosti a také nabídky se pohrnou, což vám dodá sebedůvěru a chuť otvírat nové možnosti, jak si polepšit. Můžete přednést nadřízenému své požadavky nebo se pokusit o lepší pracovní zařazení. Finanční odměna na sebe nenechá dlouho čekat. Mějte uši nastražené a oči otevřené, ve vašem okolí se bude probírat nějaká zvlášť lukrativní zakázka. A máte zcela ve svých silách ji přetáhnout na svou stranu, do své firmy nebo přímo pro sebe. Nebojte se oslovit i hodně významného člověka.

 • Myslíte si, že už nemáte rezervy na další práci? Omyl! Vy to zvládnete!
 • Kdy jste naposledy pozvali partnera na večeři? I on má lví podíl na vašem úspěchu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jízda na prasklých pneumatikách v polorozpadlém autě. Tomu se budou podobat tyto dny. Jen si nenechte přerůst nepohodu a potíže přes hlavu. Musíte zůstat za každou cenu klidní a vyrovnaní. Pokud pustíte své běsy z uzdy, nastane peklo na zemi. Pozor hlavně na vztahy, tam budou třenice největší. Nebuďte podráždění a jízliví, nebo si naděláte spoustu dalších nepřátel, a ti vás smetou z vašich pozic. Můžete přijít i o to málo, co máte. Nedávejte nikomu příčinu k útoku!

 • Najděte si něco, co vás naladí na veselou, dobrou náladu. Neměl by to ale být alkohol.
 • Máte kamaráda, na kterého se můžete opravdu spolehnout? Proberte s ním svou situaci.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Konečně cítíte, že je líp. Vy máte dobrou intuici, tak již nyní dopřejte sluchu, povede vás správným směrem. Můžete jí plně důvěřovat. Pokud vám do vašich kroků bude někdo mluvit nebo vám radit, tak ho slušně pošlete do jiné dimenze. Zejména pracovní záležitosti budou mít zelenou a také se vydejte na úřady. I zde byste měli mít štěstí vyřídit více záležitostí, než se vám v uplynulých týdnech snilo. Jen ty děti a partner mohou ještě zazlobit. Přeneste se přes to.

 • Ani vy nejste svatí, na to myslete v kontaktu s druhými. Bude to ve vztazích trochu drhnout.
 • Neradujte se před každým ze svých úspěchů, závist je nebezpečná!
Mohlo by se vám líbit

Proč vám astrologie řídí život aneb co se skutečně skrývá ve hvězdách

Jsou horoskopy první stránkou, kterou si v časopise přečtete? Znáte přesné povahové rysy svého znamení? Pokud jste v obou případech odpověděla ano, tak patříte mezi moderní ženy dnešní doby. Doby, kdy je astrologie opět v kurzu.
elle.cz

Zdroj: Autorský článek