5 nejlepších fitness v Praze

Když jsem začala pravidelně chodit do hezkého fitka, hned se mi tam chtělo víc. Každý den jsem se těšila do krásného prostředí plného zajímavých lidí, luxusních doplňků a naprosto profesionálního vybavení. Na podzim se všichni raději zavíráme dovnitř do fitness center, abychom nejen vypadali dobře, ale hlavně se výborně cítili a byli zdraví. Vypotíte zde všechny starosti, seznámíte se s novými trenéry a váš vyrýsovaný pas se bude skvěle vyjímat v upnutých rolákách, vysokých sukních nebo elegantních kabátcích. Kde si v Praze vyřídit vysněnou permanentku?

 

Form factory

Ze 14 pražských studií a jednoho v Ostravě si musí vybrat každý. Nové a stylové prostředí, rozsáhlé vybavení a zábavné skupinovky. Tip ELLE: Za odměnu si dopřejte několik klidných minut v místních welness centrech. Jsou taaaak příjemné.

ff
cara

John Reed Fitness

Celosvětově známý klub se vyznačuje hlavně stylem a podmanivou hudbou. Vlastně je to jako byste vešli do jiného světa. Na zemi koberce, po stěnách knihovny a všude kolem luxusní sochy nebo obrazy. V kombinaci se špičkovými posilovacími stroji spokojenost zaručena. Tip ELLE: Některé večery ve fitku hrají DJ’s live. Spalování kalorií jde pak naprosto samo!

jr
cara

Olympia fitness

Surové, živoucí a naprosto naturalistické. Takové je fitness Olympia. Holkám, kterým nevadí, že to tam příliš nevoní, kolem jsou ti největší kulturisti a nastavit stroj tak, jak potřebujete je někdy cvičení samo o sobě, je to volba víc než ideální. Tip ELLE: Vyjít ze své komfortní zóny je někdy ku prospěchu věci.

olympia
cara

W. Fitness & Spa

Kdo by nechtěl chodit do fitka na Pařížské? W. Spa & Fitness funguje v rámci hotelu InterContinental a kromě hezkého prostředí si užijete i tamní zázemí, hezké šatny a sprchy. I tyto detaily jsou třeba před prací podstatné. Tip ELLE: Zde nesmíte minout hodinu s trenérem, jedním z nich je například uznávaný Vladimír Korbel.

wf
cara

Fitness Aquapalace Praha

Rozehřát se plaváním v bazénu a pak si dát do těla. Tak zní v redakci náš víkendový plán! V Aquapalace Praha lze toho dělat daleko víc, například užít si wellness, dát si skvělý oběd a nakonec tu můžete i přespat. Tip ELLE: Kdo nezkoušel tobogány v Aquapalace jako by nežil. Co si určit zběsilou jízdu jako svou motivaci po uběhnutých kilometrech?

ap