Když spaluje nejen slunce Aneb proč je skvělý románek s cizincem?

Je jedno, jestli vám je 15 nebo 55 let. Amor si nevybírá podle věku, přesně ví, kde zásah jeho šípu rozžehne vášeň. Že mu to často vychází v letním období? Není se co divit, jak slunce pálí, snadněji roztávají naše city. 

Tajemství svůdců

Když se vydáte někam k moři, kde to víc hřeje, jsou roztouženější i tamní muži. S ženami to umí. Ví, jak se k nim chovat, lehce si je omotat kolem prstu, jejich temperament je leckdy předurčuje k tomu, že ženy střídají. Mají tedy praxi a ví, co na dámy platí. Jestli tedy toužíte po lásce, raději se takovým vyhýbejte, ať nejste zklamané. Chcete-li si ale užít, pak směle do toho. Tito pánové jsou vynalézaví nejen na poli flirtování…

 

Strach ze vztahu: když je láska hrozbou

elle.cz

 

V čem jsou cizinci jiní?

Samozřejmě myslete na bezpečí, i to intimní a chraňte se. Pak si užívejte rozkoší, které letní románky nabízí. V čem jsou výjimečné? Dojde k nim o dovolené. V čase, kdy relaxujete, jste více uvolněná, tudíž si užíváte pozornosti ctitele. Určitě to mezi vámi funguje víc, než když se s vámi chce někdo ve spěchu seznámit na kafi mezi pátou a šestou schůzkou pracovního dne. V cizí zemi navíc budete působit exoticky. I naše tmavovlásky nejsou stejné jako jižanské Italky, české blondýnky zase nepřipomínají severské krásky. O to větší o vás bude zájem, který pocítíte, a zvedne se vám sebevědomí. 

Jedině tak najdete pana Dokonalého

Víte, proč tak často vzpomínáme na letní lásky? Jsou to totiž krátké okamžiky, kdy si užíváme jen slastí. Stejně jako na počátku vztahu. Jsme nadopovaní endorfiny, vidíme růžově. Jenže pak pomalu odhalujeme, že se nám už tak nelíbí nepořádnost našeho partnera. Že některé jeho vtípky jsou přihlouplé. A ty jeho zlozvyky! Na něco takového u naší letní lásky nedojde. Navždy pro nás zůstane panem Dokonalým. Můžete si ho i zidealizovat. Když o něm budete vyprávět kamarádkám, budou vám ještě závidět.  

 

Nechce s vámi navázat vážný vztah? Znamení, podle kterých to poznáte

elle.cz

 

Co se stalo v cizině, se nepočítá?

Co když si ale vyrazíte na dovolenou s kamarádkami, zatímco váš muž zůstane doma a vy za hranicemi všedních možností uklouznete? Někteří tvrdí, že co je za hranicemi, to se nepočítá. A co oči nevidí, to srdce nebolí. U nás by mohl váš partner na soka narazit, ale jak potká plážového playboye, který žije stovky kilometrů daleko? Jestli budete mít výčitky svědomí, pak se ale raději do letního románku nepouštějte.  

Jak se nezamilovat?

Může se to stát. Vždyť potkáte ideálního muže, tak je logické, že vám v srdci vzplane láska. Stačí si ale představit, jak byste skloubili své životy. Pendlovali byste? Sestěhovali byste se? A co cizí jazyk? Pokud tyto překážky chcete překonat, pak jde o lásku, ale snaha musí být oboustranná. Jinak berte letní flirt jako dovolenou. Je to na pár dní. Prožijete je ale naplno. Uvolníte se a budete dělat věci, na které v běžném životě nemáte odvahu. Načerpáte novou energii.  A pak… zase za rok!

 

Zdroje: cnn.com, psychologytoday.com, exploringyourmind.com