Hledáte vztah? Zde jsou nové možnosti seznamování roku 2022

 

Když nám bylo raných náct, na lidi, kteří se seznámili online, jsme se dívali s lehkou směsicí nedůvěry a obdivu, že do toho měli odvahu jít. Dating roku 2022 je ale už úplně někde jinde – hledat toho pravého či tu pravou na internetu se stalo standardem podobně jako online shopping, ke kterému měli mnozí ještě před pandemií výhrady. Jako houby po dešti rostou aplikace, které nám pomáhají objevit v moři kandidátů ideální „úlovek“, a tak si na pětici z nich posviťme: Které stojí za to vyzkoušet, ať už hledáte parťáka na binge watching na Netflixu, na pár žhavých chvilek, nebo i něco víc?

 

Už nemusíte čekat, až se ozve sympaťák ze včerejšího baru. Vezměte to do svých rukou a zkuste někoho oslovit první.

 

První tip je pro ty, kteří si jako první v časopise nalistují zadní stranu s horoskopem. Appka s názvem Stars align vás po zadání klasiky, jakou je, jestli hledáte spíš kamaráda, nebo partnera, a jestli to má být muž, žena, nebo nebinární osobnost, samozřejmě vyzve k zadání data, hodiny a místa narození, a pak už to ve svých rukou mají hvězdy (a algoritmus, který vás s vhodným protějškem spáruje právě na základě vašeho osobního horoskopu). Zajímavou vychytávkou je červená vlaječka, která se vám u potenciálního partnera objeví ve chvíli, kdy spojení může být z pohledu planet bouřlivé. Aspoň víte, že se nebudete nudit.

Zábavný je i koncept, na kterém je postavena aplikace Thursday, a kudos jejím zakladatelům za to, že ji lze na rozdíl od  mnoha jiných stáhnout i ve středoevropském regionu. Hit loňského roku, kam se ještě před oficiálním spuštěním aplikace přihlásilo jen v Londýně a New Yorku na 110 000 lidí, je založený na přesvědčení, že ve světě online datingu trávíme zbytečně moc času, a tak nám to zkrouhli: seznamujme se a flirtujme ostošest, ale jen... ano, hádáte správně, ve čtvrtek. O půlnoci na pátek všechny zprávy a úspěšná spojení zmizí. Aneb kdo zaváhá, nerandí!

elle.cz

Vydání až ke dveřím zdarma

Zajímají vás další způsoby seznamování? Najdete je v únorovém vydání ELLE, které si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.