Pravidla stranou: 7 typů sexu, které byste měla zažít

1. Méně je někdy více

Pokud máte tendenci při sexu spěchat, nebo žijete poměrně hektický život, zkuste trochu zpomalit. Již od rána se soustřeďte na erotické zprávy a sexting. Naladí váš mozek i tělo, vzrušující podněty vás nabudí ještě víc. Dopřejte si večeři, společnou masáž nebo romantickou koupel. A když se za vámi konečně zavřou dveře ložnice, nakumulované napětí vybuchne jako sopka.

2. Sex, kvůli kterému přijdete pozdě do práce

Co je lepší probuzení než dětský křik nebo budík? Něžné ranní polibky. Smyslné hlazení… A dál už to asi znáte. Nebraňte se rannímu sexu a nechte se od partnera hýčkat. A že dorazíte pozdě do práce? Pro jednou se určitě nic nestane. S blaženým úsměvem na tváři vás vůbec nic nerozhodí. A co víc, možná ten den budete daleko výkonnější.

Virtuální polibky a avataří sex. Budeme se ještě milovat osobně?

elle.cz

3. Zážitek pěti smyslů

Vydejte se na průzkumnou sexy misi a odhalte veškeré své erotogenní zóny. Bude to cesta dlouhá, avšak neskutečně vzrušující. Začněte předehrou, jemně, zvolna. Přemýšlejte o všech pěti smyslech a oddejte se jeden druhému. Nejdříve navažte oční kontakt, líbejte partnera na zátylku, projíždějte mu prsty ve vlasech a pohlaďte ho po hrudi. Pak ho nechte zavřít oči a šeptejte mu do uší něco hodně vzrušujícího. Určitě se moc rád chopí iniciativy i on. Poznávejte se navzájem, objevujte různé oblasti těla a hlavně se bavte.

4. Hra na splněná přání

Každý z nás má nějaké sexuální fantazie. Pokud jste s partnerem dostatečně dlouho a máte odvahu, prozraďte mu, po čem ve skrytu duše toužíte. Nebo naopak – splňte jeho sen. „Fantazii se v tomto případě meze nekladou. Klidně sáhněte po převleku, po erotických hračkách nebo čemkoliv jiném. Berte to jako hru, jako něco, co jste ještě neměli příležitost zažít a máte chuť to vyzkoušet,“ radí uznávaný americký psycholog Mort Fertel. Hlavně odhoďte veškeré obavy a nechte se unést.

5. Pozice „už nikdy více“

Poloh v sexu je nespočet, od těch osvědčených, klasických až po ty hodně originální, mnohdy krkolomné. Určitě vás aspoň jednou napadlo, že i takovou pozici byste chtěla vyzkoušet. Udělejte to, nebo vám to bude pořád vrtat hlavou. Jistě, může to být trošku nepohodlné, místy se můžete překulit nebo uhodit, ale rozhodně na tento zážitek nikdy nezapomenete. Navíc budete mít vždycky po ruce vtipnou „historku z natáčení“, kterou se budete bavit ještě dlouho.

Generace Z verus Mileniálové: jak prožívají svou sexualitu a vztahy?

elle.cz

6. Milování s kapkou agrese

Pocit naléhavosti dokáže pěkně rozpálit. Stačí trocha agresivity a hned bude sex o něco víc vzrušující a vaše doteky nepředvídatelnější. Máte-li náladu, nebojte se na partnera zatlačit, přeskočit předehru a užít si úplně jinou podobu sexu, než na jakou jste obyčejně zvyklí. Třeba vás příště naopak příjemně překvapí on.

7. Grapefruitový sex

Určitě jste o něm už někdy slyšela. Orální sex, při kterém nepoužíváte ústa, ale rozpůlený grapefruit. Jako vůbec první se o něm zmínila Auntie Angel z Chicaga, sexexpertka a odbornice na orální sex, a způsobila tak hotovou revoluci. Hlavně mezi muži, kteří strukturu šťavnatého ovoce hodnotili velmi kladně, především tedy její přilnavost a vlhkost. Na své si však při této erotické předehře můžete přijít i vy. Koneckonců, vytékající šťáva ochutí penis jako máloco. Jdete do toho?

Dipsea stories: erotické příběhy, které se vám postarají o orgasmus

elle.cz

Zdroj: medicalnewstoday.com, thrillist.com, helthline.com