Staňte se královnou orálního sexu

Orální sex patří společně s koitální stykem mezi nejčastější sexuální praktiky. Stimulace ústy přináší velkou rozkoš. Minimálně já ji zbožňuju. Vidět jak s každým centimetrem mizejícím v mých ústěch roste partnerova rozkoš, přináší neskutečné potěšení i mně jako dávající. Za silnou intenzitou prožitku, který partnerovi dopřáváte, stojí stimulace žaludu, který obsahuje zhruba 4000 nervových zakončení. Jen si to představte: 4000 šťastlivců, kteří křičí: „Já chci ještě.” Čím víc se penis zasune hlouběji do úst, tím víc se libé pocity násobí. Připojíte-li k tomu pravidelný pohyb hlavou proti směru penisu, přidáte stimulaci rukou, stisk varlat nebo hrdelní zvuk, můžete si být jista, že spát se rozhodně nepůjde. Zkuste také střídat lízání a sání.

Mohlo by se vám líbit

7 typů sexu, které byste měla vyzkoušet

Vy a on. Máte dobrý sex. Možná i fantastický sex. Jaký je tedy problém? Že je pořád stejný. Sex přitom rozhodně není jen pouhou honičkou za orgasmem. Je mnohem víc: požitkem, slastí, koktejlem pozitivních emocí. A cest, jak k takovému vzrušení dospět, je neskutečně mnoho. Inspirujte se.
elle.cz

Škola orálního sexu

V ústech můžete penis jazykem silně zespodu obejmout nebo jím přejíždět po jeho obvodu. Vhodné je také vybrat správnou polohu. Co takhle on ve stoje a vy vkleče před ním? Muži ji milují. Dovoluje udržovat oční kontakt a zároveň muži cítit se jako pán tvorstva (i když my moc dobře víme, kdo zrovna teď drží otěže pevně v rukou). Klasika vleže? Pokud ji chcete trochu ozvlášnit, udělejte z ní polohu 69 a vytěžte z toho maximum.

Deep throat queen

Pod vlivem porna a samozřejmě legendárního amerického filmu Deep Throat s Lindou Lovelace z roku 1972 o dívce, která zjistí, že má klitoris uložený hluboko v krku a proto je nutné, aby se věnovala hluboké felaci, se muži čím dál tím častěji dožadují deep throatu neboli hlubokého orálu. O co jde – penis se zasune tak hluboko do krku, že bude v kontaktu se zadní stranou krku a mandlemi. Ano, přesně tak.

Mohlo by se vám líbit

Virtuální polibky a avataří sex. Budeme se ještě milovat osobně?

Metaverse je místo, kde můžete prožívat své fantazie. Ať už jde o boj s nepřáteli na bitevním poli, budování nádherného sídla, nebo rande s mužem vašich snů. Vývojáři navíc stále pracují na tom, aby uživatelé v metaverzu věci nejen viděli, ale také cítili. Začíná to reálnými polibky, pokračovat to může dotyky po celém těle. Bude v budoucnu ještě vůbec nutné si hledat skutečného sexuálního partnera?
elle.cz

Jak na to?

Ano, je to trochu zvláštní, možná trochu nekomfortní, ale jakmile se s tím naučíte trochu pracovat, budete pyšná na to, kolik rozkoše umíte partnerovi dopřát. Takže jak na to?Trénink dělá mistra. Nejprve začnětě nácvikem. Trénovat můžete na banánu nebo dildu. Zaujměte polohu. Ideální je lehnout si na postel a hlavu nechat viset přes její okraj tak, aby se krk hezky uvolnil. Nyní široce rozevřete ústa a postupně zkoušejte zasunout dildo hlouběji a hlouběji do krku a učte se u toho co nejuvolněněji dýchat nosem. Na chvilku se zastavte a koncentrujte se na svůj dech. Máte ho? Dostaňte ho pod kontrolu a jemně dýchejte, teď můžete zkusit začít dildem nebo banánem jemně pohybovat. Stačí pár přírazů a dejte si přestávku. Při troše cviku získáte potřebný klid a jistotu, která se vám později bude hodit.

Komunikace, klíč k sexu

V praxi se muž nechá snadno unést, proto je nutné předem vykomunikovat, aby byl maximálně šetrný. Pokud vám při dráždění dávícího reflexu vytrysknou slzy, nic se neděje. Obojí je normální fyziologická reakce, která se postupem času zmírní. V klidu se rozhodněte, jestli je vám příjemné takovouhle věc dělat, nebo je to už za hranicí vaší komfortní zóny. Za sebe vám garantuji, že z ní budete benefitovat jako dávající, o příjemci nemluvě. Tohle umí jen skutečné hvězdy!

Mohlo by se vám líbit

Dipsea stories: erotické příběhy, které se vám postarají o orgasmus

Zavřít oči a odreagovat se cestou z práce, nažhavit se před tím, než váš partner přijde domů, odbourat stud a tabu, které vám při sexu svazují ruce, prožít si své tajné fantazie nebo si užít skvělou chvilku sama se sebou… zní to jako něco, co by vás lákalo? Pak si zapamatujte název Dipsea.
elle.cz

Zdroj: Autorský článek