Triky z porna, které v posteli opravdu fungují

Spodní prádlo

Padnoucí prádlo, které vyzdvihne vaše přednosti a odpoutá pozornost od partií, kterými si nejste jistá, dokáže povzbudit vaše sebevědomí a příjemně překvapit partnera či partnerku. Záleží už na vás, zda se cítíte žádoucí v minimalistické tělové košilce, krajkovém kompletu s podvazkovým pásem nebo, až na bílé nadkolenky, zcela nahá.

Plácání nejen rukou

Plácání po zadku v různé intenzitě je při různých polohách postelovým evergreenem. Muži ale – jak je známo – mohou k jemnému plácání po vašich intimních partiích použít ještě jinou část těla a není od věci zjistit, do jaké míry je to pro oba partnery fyzicky příjemné a vzrušující. Takové pornoherečky díky tomuto triku dosahují prvního orgasmu už v prvních minutách.

Pečujte nejen o svou pleť, ale i o své sexuální zdraví

elle.cz

Dirty talk

Nestyďte se říci, co vás právě napadá a příliš nepřemýšlejte. Nezáleží, zda budete pochvalně komentovat partnerovu aktivitu či fyzické dispozice, nebo se podělíte o své vlastní pocity a aktuální přání. Zvláště, pokud se k vulgárním slovíčkům a udělování rozkazů neuchylujete i v každodenním provozu. To pak zbouráte zábrany své i vašeho drahého.

Tip teasing

Do samotného aktu se často vrháme automaticky, aniž bychom prvnímu kontaktu věnovali zaslouženou pozornost a obřadnost. Navrhněte partnerovi, ať si příště dá záležet, jakým způsobem do vás vstoupí a nechá vás třeba chvíli čekat, než to doopravdy udělá. Toto napínavé entrée může zopakovat i několikrát za sebou.

Let's talk about sex

elle.cz

Erotické hračky

O erotických pomůckách byly již popsány stohy papíru a pravdou zůstává, že kdo si hraje, nezlobí. Nestyďte se se svou polovičkou podělit o své erotické fantazie a najít v sortimentu obchodu pro dospělé hračky, které vám je pomohou naplnit. Objevujte velikosti, materiály i tvary a místa na vašem těle, která lze zapojit do předehry i sexu jako takového.

Pohled do očí

Na začátku vašeho vztahu pravděpodobně stačil hluboký pohled do očí, aby se vám podlamovala kolena. Možná, že časem i ten pohled trochu zevšedněl a možná, že nyní postrádá i onu hloubku. Zkuste mu navrátit sílu a vpijte se do partnerových očí během orálního sexu, fungovat bude pro obě varianty.

Může se vám hodit...

Zdroj: ELLE.com, Refinery29, BuzzFeed