Sex trends, které nás v roce 2024 vezmou na vrchol

Syndrom přesycení

Kromě lidí prý rozkoš při sexu cítí také sloni, krávy, feny, kobyly, fretky a ještě pár vyvolených živočišných druhů. Některá zvířata si dokonce užívají i masturbaci. Jen my máme tu výsadu, že si umíme sex ozvláštňovat a neustále ho nějak inovovat. Někdy k našemu prospěchu, často ale i k naší škodě. Některé sex-boostery, které zpočátku plnily funkci zvýšit chuť na sex a zpestřit ho, se po čase obrátily proti nám. Například kdysi nedostatkové porno. Každý po něm toužil a mezi lidmi se dychtivě půjčovalo na videokazetách. S nástupem internetu proniklo do většiny domácností a v průběhu let začalo mít za následek tu nepříjemnost, že nám stačí se dívat, ale už nemáme potřebu konat.

Lepší sex, ale o samotě

Každá další generace se podle výzkumů věnuje sexu o něco méně, než ta předchozí. Mezi lety 2000 a 2018 se podle odborníků snížila sexuální aktivita u mužů ve věku 18 až 24 let natolik, že každý třetí uváděl, že neměl žádný sexuální styk třeba až rok. Generace Z, mladí aktivní lidé, kteří by si měli sexu užívat naplno, je ale údajně generací s nejnižší sexuální aktivitou a někteří její příslušníci jdou dokonce cestou celibátu. Do našich sexuálních životů zasahují také seznamovací aplikace, sociální sítě a nové technologie, které nám umožňují z našich postelí vytěsnit partnery z masa a kostí.

Mohlo by se vám líbit

Žádný sex, lepší sex. Aneb proč spějeme k celibátu

Celibát zažívá boom. S příchodem takzvané velké sexuální recese roste vlna Zilleniálů znuděných kulturou nespoutaného sexuálního života, která dominovala období před pandemií. Teď se přepisují pravidla intimity.
elle.cz

Orgamus přes aplikaci

Ženy jsou jedním z mála živočišných druhů, kterému byla nadělena schopnost a výsada dosahovat orgasmu. To ale neznamená, že ho skutečně dosahují – nebo jinak – že jim ho jejich partneři umí dopřát. Nic proti mužům, stále si trváme na tom, že lásku, dotek lidské kůže a společný fyzický prožitek nic nenahradí. Ale muži nejsou stroje a proto jsou stroje v rozdávání ženského orgasmu někdy výrazně úspěšnější. Oproti mužům mají výhodu anatomie, která přesně odpovídá požadavkům ženského těla. Velmi dlouhou výdrž omezenou pouze baterkami nebo nabitím a také přesný tah na branku, protože přesně vědí, kde a jakým tlakem působit. A pokud to nevědí, ženy si jejich práci samy pomocí aplikace vyladí tak, aby byly spokojené. Navíc si je můžou vzít kamkoli s sebou a dopřát si diskrétní chvilku potěšení i na místech, kde by to s partnerem bylo nemyslitelné. Není divu, že se mužům takové konkurenci špatně čelí. Kamarádka mi nedávno dokonce řekla: „Nemůžu si to se satisfyerem dělat sama moc často, abych vůbec ještě měla chuť na manžela.“ Musela jsem se kousnout do rtu, abych ji neupozornila, ať je v používání mechanického náhradníka opatrná, protože by její manžel na oplátku mohl jít někam, kde na něj někdo bude mít větší chuť.

Mohlo by se vám líbit

Virtuální polibky a avataří sex. Budeme se ještě milovat osobně?

Metaverse je místo, kde můžete prožívat své fantazie. Ať už jde o boj s nepřáteli na bitevním poli, budování nádherného sídla, nebo rande s mužem vašich snů. Vývojáři navíc stále pracují na tom, aby uživatelé v metaverzu věci nejen viděli, ale také cítili. Začíná to reálnými polibky, pokračovat to může dotyky po celém těle. Bude v budoucnu ještě vůbec nutné si hledat skutečného sexuálního partnera?
elle.cz

Umělá přítelkyně

Muži ale vrací úder. Čím dál častěji si pořizují umělé přítelkyně. Nemáme na mysli živé dámy vyztužené implantáty, ale chatboty. Virtuální přítelkyně se dokáže svou osobností plně přizpůsobit mužovým přáním, dokáže být submisivní, ale i drsňačka, která dokáže mluvit tak, jak vy byste se možná styděla. Zapamatuje si jejich oblíbené polohy i sexuální aktivity a prostřednictvím zpráv nebo videohovorů jim vše naservírovat k absolutní (u)spokojenosti mužů. Dalším levelem jsou přítelkyně ve virtuální realitě a pro movitější muže pak robotické panny, které mají vzhledově už blíže ke skutečným ženám, než ke svým nafukovacím předchůdkyním. Mají jemnou silikonovou kůži, gelová, na omak příjemná prsa, pohyblivé tělo a v navolitelné konfiguraci i schopnost orálního uspokojení. Samozřejmostí je nejen možnost sestavit si pannu, pardon, přítelkyni, tak, aby vypadala zcela podle mužských představ, ale pánové si také mohou určit ideální velikost prsou, hloubku její vaginy, análního otvoru i míru ochlupení.

Mohlo by se vám líbit

Stud stranou: sexuální polohy, ve kterých budete vypadat božsky

Patříte mezi ženy, kterým se i ve chvilkách rozkoše v hlavě umí rozblikat rudá kontrolka, jestli vypadají pořád dobře? Toto jsou sexuální polohy, které vám zaručí, že si sex užijete bez hlídání problematických partií.
elle.cz

Párová masturbace

Abychom se nepohybovali pouze v rovině virtuální nebo mechanické lásky, vraťme se ke starým dobrým prožitkům lidských párů. I když, vlastně ne tak docela. Velkou oblibu v poslední době zažívá párová masturbace. Sednete nebo kleknete si naproti sobě, každý se svou oblíbenou erotickou pomůckou. Nesmíte se navzájem dotýkat, pouze se dívat. Pak se oba pustíte do masturbace. Díváte se navzájem na to, jak ten druhý pomalu propadá rozkoši, jak rytmicky dýchá, jak sténá, lapá po dechu, nebo křičí, což mnohonásobně zvýší i váš orgasmický prožitek a prohloubí vaše spojení.

Mohlo by se vám líbit

Co všechno řeč těla prozradí při sexu?

Řeč těla, jakou používáte, prozradí o vašem milostném vztahu víc, než si možná myslíte. I při sexu totiž nevědomky dáváte vědět, co máte ráda, co se vám líbí a co od svého partnera vlastně očekáváte. Stačí, aby se naučil číst mezi řádky…
elle.cz

Praise kink

Červenáte se, když vám někdo zalichotí? Zúročte to ve prospěch vlastního orgasmu. Tzv. praise kinks s více než 510 miliony zhlédnutí na TikToku pod hashtagem #praisek1nk budou po zbytek roku rostoucím trendem. Tato aktivita zahrnuje to, že se před sexem nebo během něj necháte burcovat a dostávat do varu komplimenty a obdivem k vašemu tělu a tomu, co s ním umíte dělat. Nejde samozřejmě o komplimenty typu: „máš krásné hluboké oči“, ale uznání, které vás sexuálně vzruší. Chvalte si navzájem vzhled a chuť svých genitálií, zadečku nebo prsou. Šeptejte, jak vám voní a sténejte, jak milujete, když partner skvěle dělá to nebo ono. Chvála dělá dobře každému a během sexu je mocným afrodiziakem.

Mohlo by se vám líbit

Senzory sex: Nový druh vášní, nebo jen terapeutický blud?

Trendy spojení, kterým žije aktuálně internet: senzory sex - všichni po něm touží, otevírá oči a prý i mění osudy. Ale co za tímto záhadným pojmem skutečně stojí? A není to jen digitální chiméra?
elle.cz

Zdroj: Novinky.cz, Glamourmagazime.co.uk, Naughtyharbour.cz