REKLAMA

Touhy prchavé jsou. Tak je chytněte, než se rozplynou

REKLAMA

Začneme příběhem: Jana se bála, že když se rozejde se svým partnerem, bude už do konce života sama. Od malička totiž doma slýchávala, že krásy moc nepobrala a na rodinných sešlostech jí její tatínek vždy říkal, že má štěstí, že si vůbec někoho našla. Tak ať se ho drží, dokud neprozře (on) a neuteče. Taktéž on. Jana si tedy nechávala líbit nevěry, gamblerství a další krutosti, protože sama být přece nechce. A rodina by jí to vyčetla. Přitom vedle sebe měla kolegu z kanceláře, který by jí na rukou nosil, jen kdyby mu to dovolila. Jenže to ona neudělala, protože nevěřila tomu, že by tlustou a nanicovatou holku mohl někdo milovat. Neuvěřila ani poté, co se na večírku opila, s kolegou si užila nejlepší sex svého života i vyznání, které nikdy doma neslyšela. Byl to jen úlet, tvrdila, když se se smutkem v duši vracela domů k muži, který ji považoval za uklízečku s bonusovým programem rychlý a bezpečný sex. Pokud Jana někdy pomyslela na to, jak by mohl její život vypadat, kdyby neposlouchala tomu, co jí tvrdí jiní, rychle v sobě takové úvahy zašlapala. Rodina to s ní přece musí za všech okolností myslet dobře… 


A to je ten obrovský omyl, který je třeba při všech myšlenkových pochodech mít na mysli. Rodina to s vámi myslí tak dobře, jak vy jí to umožníte.  

 

Váš život bude růžovější a vy spokojenější. A to je, oč tu běží. 

 

Je tu něco jiného, co mění váš život k horšímu a vede směrem, kterým nechcete. Strach, lenost a pohodlnost. Tři mentální jezdci, kteří brání tomu, abyste vzala svůj život do vlastních rukou. Právě oni brání tomu, abyste vzala život do svých rukou. I proto, že lidský mozek je nastavený tak, že nezná slovo ne. A vzepřít se tedy neumí. Proto raději podléhá, je něšťastný… Ale neví, jak se bránit. Jakmile mu ale dodáte impuls v podobě jakékoliv touhy: Chci být spokojená, úspěšná v práci, chci se vdát, mít děti, apod, najednou začne pracovat jinak. Ne na bázi strachu a lenivosti, ale aktivně zpracovávat situace, které by mohly vést k naplnění vaší, třeba i nevyřčené touhy. Zkrátka tedy platí, že byste měla mít jasno v tom, co od života chcete. A něco pro to udělat.
Vzpomeňte si, že jako malá holčička jste pro pusu sousedova Toníka udělala vše. Dnes se bojíte odejít ze vztahu jen proto, že máte pocit, že zůstanete sama. Přitom statisticky je více osamělých mužů než žen, takže není třeba jakkoliv kalkulovat se samotou. Na vás nevyjde. Nebojte. To už byste musela držet hodně Černého Petra. 


Příběh Jany, kterým tento text začíná? Není nijak neobvyklý, protože změn se ve svém životě bojí všichni, Nikdy nelze predikovat, kam nás zavedou a jak se s nimi vypořádáme. Právě proto jsou tu ale touhy, které mohou naše rozhodování umocnit. Nenechte je z vašeho života vyvanout, ani se nad nimi nezamýšlejte. Jsou tu, jsou intuitivní a jsou tedy správné. Jsou ale zároveň prchavé, takže v jednu chvíli jsou ve vaší hlavě, v další už nemusí. Využijte proto tedy jejich potenciálu a udělejte něco pro to, aby se vám splnily. Váš život bude růžovější a vy spokojenější. A to je, oč tu běží. 

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA