Desátý ročník StarDance odstartoval

Desátá jubilejní řada StarDance připomene to nejlepší z historie soutěže a zároveň přinese spoustu atraktivních novinek, které umocní mimořádnost tohoto ročníku. Divákům se opět představí deset osobností různých profesí. Poprvé vystoupí například spisovatelka, youtuber nebo uznávaný rybář. V porotě také zasednou dva noví členové, kteří StarDance v minulosti zakusili jako soutěžící. A nových bude všech deset profesionálních tanečníků.

První kolo mělo přinést úspěšnou historii StarDance v České televizi. Druhý díl pak měl být věnován Karlu Gottovi, největší legendě české pop music. Česká televize se ale vzhledem k událostem a včerejšímu pohřbu Karla Gotta rozhodla zahájit letošní ročník StarDance dílem nazvaným Pocta legendě. Prostřednictvím tanečních vystoupení a citlivých choreografií připomene to nejlepší ze slavné éry oblíbeného a mimořádného umělce. 

„Pomocí těch nejlepších skladeb si připomeneme pěveckou hvězdu spojující všechny generace,“ říká manažer vývoje Jan Potměšil. „Repertoár mistra nabízí desítky hitů, ze kterých můžeme vybírat muziku k jednotlivým tancům. K dispozici máme široký a inspirativní hudební prostor,“ dodává.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA