ELLE & Book Therapy: tipy na lednové čtení

Nový rok, nová kniha. Pokud bychom si dávali předsevzetí, pak by to bylo víc číst. A proto máme obrovskou radost, že nám dorazily nové hity z našeho oblíbeného pražského knihkupectví Book Therapy. Které knihy tentokrát zaujali naši "book guru" Zuzanu Pelkovou?

Book Therapy

Femmes Fatales

Tato úžasná kniha vás nechá nahlédnout do historie módy z pohledu návrhářek. Kniha a ručně broušená křišťálová váza z kolekce Love od Ronyho Plesla bude velmi, velmi osudové kombo. 

cara
Book Therapy

The Essence: Discovering the World of Scent, Perfume and Fragrance

Také vám často nějaká vůně vyvolá cennou vzpomínku na dětství nebo nějakou cestu? S touto knihou se ponoříte hluboko do základů čichu. Psychologie vůní, klíčové vůně, historie a kulturní důsledky, parfémový byznys, levandulová pole v Provence, laboratoře i kadidelny v Indii… Najdete v ní vše.

cara
Book Therapy

Green Housekeeping

I v roce 2020 bude ekologie velké téma. V této úžasné knížce najdete rady a inspirace pro čistší a udržitelnější domov. Od nakupování na farmářských trzích přes uklízení pomocí citronu a octa až po pěstování bylin a přípravu koupelových olejů. 

cara
Book Therapy

Breaking Ground - Architecture by woman

Tento zatím neobjevený šperk je plný těch nejlepších výtvorů žen architektek. Více než 200 úžasných budov navržených ženami po celém světě od počátku 20. století do současnosti. Česko reprezentuje Zlín a Eva Jiřičná.

cara
Book Therapy

Why We Hate Cheap Things

Malá kniha na velké téma.

cara
Book Therapy