REKLAMA

ELLE a Book Therapy: knižní tipy na únor

REKLAMA

Nový měsíc, nová kniha. Prožijte únor s předsevzetím, že přečtete alespoň jednu knihu. Aby vám to šlo lépe, vyhlášené pražské knihkupectví Book Therapy pro vás má nové tipy na trendy publikace, jež budou ozdobou vašeho nočního stolku a ještě se z nich něco dozvíte. 

Book Therapy

Musings on Fashion and Style: Museo de la Moda

Když se spojí Kate Moss se světoznámým jihoamerickým muzeem módy Museo de la Moda, vznikne z toho kultovní pecka pro milovníky vintage kousků. Zbožňujete-li Katin styl, tahle kniha ve vaší knihovně nesmí chybět. Nebo se zajímáte o historii módy, design a kulturu? Pro vás platí úplně to samé. 

cara
Book Therapy

Wine for Normal People

O. K., je sice suchý únor, ale tuhle knihu potřebují všichni. Je to nenáročný průvodce o všem, co o víně chceme vědět: kde a jak ho koupit, jak se vyrábí, důležitý slovníček, jak umět správně číst etiketu a další  tipy pro „normální“ lidi. Napsala ji Elizabeth Schneider, která má o víně i oceňovaný podcast https://www.winefornormalpeople.com/what-we-do/#podcast Nalejte si skleničku dobrého vína (dobře, až v březnu) a začtěte se. Na zdraví! 

cara
Book Therapy

Concept Stores & Pop-ups

Chcete pro své kamarády či klienty uspořádat něco mimořádného? V této knize najdete spoustu inspirace, díky které jim připravíte nezapomenutelné zážitky. 

cara
Book Therapy

Calvin Klein

Když se řekne Calvin Klein, napadne vás unisex, Mark Wahlberg v trenkách, minimalismus, Kate Moss, černobílé fotky (Irvinga Penna a Richarda Avedona, Bruce Webera a Patricka Demarcheliera), vkusné sexy reklamy, #mycalvins, vůně CK One… Tohle všechno a ještě něco navíc v této velkolepé knize opravdu najdete. 

cara
Book Therapy

Treehouses, Towers and Tea Rooms

Terunobu Fujimori je japonský architekt, který konstruuje fascinující malé domečky jako z pohádky. Dostanete se do nich většinou po žebříku a vypadají jako hnízda nebo kokony. Taky byste se do nějakého z nich chtěli na chvilku schovat? 

cara
Book Therapy
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA