Velké setkání herců ze seriálu Přátelé se blíží

“Opravdu se to děje. Vlastně ani ne za měsíc jedu do L.A.,” řekl herec David Schwimmer Andymu Cohenovi na rádiu SiriusXM.

Setkání herců ze seriálu Přátelé je jednou z nejočekávanějších události showbyznysu, ovšem jeho natáčení bylo již několikrát odloženo kvůli pandemii koronaviru. Nyní to však vypadá, že se konečně blýská na lepší časy! “Nakonec jsme vymysleli způsob, jak to bezpečně natočit a hodně velká část se bude odehrávat venku, kvůli bezpečnostním protokolům,” uvedl David.

 

 

Představitel Rosse však bohužel neprozradil žádné další velké detaily. Potvrdil však, že moderátorkou této události nebude Ellen DeGeneres, jak bylo původně v plánu. “Můžeš říci, kdo to bude?” Naléhal Andy Cohen. “Vlastně nevím, jestli to mohu prozradit. Ale řeknu vám, že to nebude Ellen ani Billy Crystal,” řekl herec.

Neurologové zuřivě bojují o Jennifer Aniston

elle.cz

Herečka Lisa Kudrow v podcastu Literally! Roba Lowa již dříve uvedla, že natáčení by mělo začít již letos na jaře a že ona sama už některé části předtočila. Také prozradila, že nepůjde o klasické setkání. “Nemáme scénář a nebudeme představovat naše postavy ze seriálu.”

Poprvé se začalo o tomto reunionu mluvit v únoru loňského roku a mělo být k dispozici na HBO Max ke streamování. Ovšem pandemie celou událost zpozdila. “Dalo nám to více času udělat ji více vzrušující a zábavnější,” řekla herečka Jennifer Aniston Deadlinu loni v srpnu.

 

 

Jako Jennifer, Lisa i David se na celý proces těší i Courteney Cox, Matt LeBlanc a Matthew Perry. Protože dohromady se nikdy neobjevili na jednom místě již dlouhých deset let a pro všechny seriál Přátelé znamená stejně tolik, jako pro nás diváky.

20 slavných herců, kteří si střihli hostování v seriálu Přátelé

elle.cz