REKLAMA
REKLAMA

Už máte prosincovou ELLE na obálce s Danielou Peštovou?

Co přináší poslední číslo roku 2019?

Naší prosincovou cover star nemohl být nikdo jiný, než top modelka Daniela Peštová. Ta se totiž před 25 lety objevila na vůbec první obálce české ELLE. Prohlédněte si její nejnovější fashion story a přečtěte si její osobní zpověď. 

Vánoční ELLE je věnována všem material girls. Pod vedením nové šéfredaktorky Valentiny Nízké jsme pro vás připravili časopis plný tipů na last minute vánoční dárky, vezmeme vás na cestu kolem světa a ubytujeme vás v těch nejvíc cool hotelech, domech na stromě, stanech na safari nebo třeba v luxusním vlaku. 

Vyzpovídali jsme food blogerku Bjukitchen a mecenášku umění Dadju Altenburg-Kohl. Naučíme vás odpočívat ve stylu JOMO a zavzpomínáme na slavnou rubriku časopisu Bravo – Láska, sex a něžnosti. Zkoumali jsme, co jsou enzymy a jestli opravdu dokážou všechno, co slibují. 

V prosinci budeme nosit zlato, flitry, výrazné šperky, spony do vlasů a barevné kabáty. Víme, jak se budí princezny a proč se návrháři rozhodli vzkřísit křehké pohádkové bytosti. Nechybí spousta kulturních tipů nebo návod, jak přežít večírek. 

Poslední číslo, kterým uzavíráme úžasný rok 2019 a naposledy slavíme naše 25. narozeniny, je právě na stáncích. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA