Výzva #zustavamdoma! Kdo všechno se připojil?

Bezpečnostní rada státu rozhodla o přijetí několika preventivních kroků, které nás mají ochránit proti šíření koronaviru. Omezení pohybu osob je jedním z nich. Opustit bydliště je možné jen v případech, jako je cesta do zaměstnání, za rodinou nebo na nákup potravin. Přesto krásné počasí posledních dnů láká lidi do parků, na hřiště nebo třeba cyklostezky. 

ELLE se spolu s mnoha celebritami připojuje k výzvě #zustavamdoma a prosíme i vás, abyste se zapojili. Věříme, že když to teď nějaký čas vydržíte, rychleji se vše vrátí do normálu. Chraňme se navzájem!

To ovšem neznamená, že bychom zaháleli. Připravujeme pro vás nové číslo ELLE a hromadu novinek a zajímavostí na našem online kanálu a sociálních sítích. Sledujte nás zde nebo na Instagramu @elleczechKdyž přidáte na Instagram svoji fotku s hashtagem #zustavamdoma a označíte ELLE, my ji rádi nasdílíme. 

Kdo z českých a slovenských influencerů nebo celebrit jde příkladem nejen v nošení roušek, ale i v domácí karanténě?

cara magazin

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

EBC promo