REKLAMA
REKLAMA

Bulgari představilo na newyorském týdnu módy kolekci B.Zero Rock

Nesmlouvavý bořitel konvencí. Vizionářský inovátor. Nespoutaný tvůrce nečekaného. Značka Bulgari přizvala skupinu mezinárodních médií, celebrit a insta-slavných osobností do brooklynské kultovní lokality Duggal Greenhouse, kde premiérově představila kolekci B.zero1 Rock, která je nositelem i symbolem odvážného a nezkrotného ducha Bulgari.

Velkolepý večírek, jehož hostitelem byl generální ředitel skupiny Jean-Christophe Babin, vnesl pravý římský entuziasmus přímo do srdce newyorského týdne módy. Super modelka Lily Aldridge, britská herečka Naomi Scott a americká hvězda Zendaya na sebe strhly veškerou pozornost jako nové tváře kampaněBulgari MAI TROPPO 2020, která je ódou na život, štěstí a ztělesněním kréda značky „žít každý okamžik naplno“.

Po příjezdu se hosté zahřáli hudebním „předkrmem“ modelky a DJ Mony Matsuoky, zatímco pyrotechnické a světelné efekty od White Void spolu s místnostmi nabízejícími imerzivní zážitky zvaly hosty k ponoření se do světa Bulgari, plného exprese a odvážné kreativity.

Bulgari

Na večírku vystoupila cenami ověnčená mexicko-americká zpěvačka a herečka Becky G, která sdílí svůj optimistický přístup a mnohostranný talent s více než 23 miliony svých followerů, a získala si přízeň davu, který ji odměnil tancem a zpěvem. 

Ale ani to nebyl konec zábavy v režii Bulgari: americká zpěvačka Ciara nadchla každého svým energetickým výkonem a na tanečním parketu udržovala stálý roj stylově oblečených hostů. Jak se noc posouvala k úsvitu, americký DJ a vítěz Grammy Diplo udržoval párty v chodu až do pozdních hodin. 

Mezi hosty, kteří do jednoho muže a ženy dodrželi opulentní dress code „více je vždy více“, nechyběli Jon Kortajarena, Koki, Adele Exarchopoulos, Aleali May, Alexander Wang, Alex Olsen, Alexina Graham, Alton Mason, Amandla Stenberg, Anok Yai, Athena Calderone, Aurora James, Austin Augie, Ben Watts, Ben Nordberg, Cameron Dallas, Cate Underwood, Carolyn Murphy, Cass Bird, Cody Simpson, Cully Smoller, Daphne Groeneveld, David Alexander Flinn, David Gandy, Delilah Belle Hamlin, Elaine Welteroth, Emilia Schule, Fai Khadra, Gala Gonzalez, Indya Moore, Jacob Elordi, James Turlington, Joan Jett, Johannes Huebl, Jonboy Tattoo, Julia Restoin Roitfeld, Larsen Thompson, Lottie Moss, Magdelena Frackowiak, Mahmood, Matthew Noszka, Maria Pedraza, Miss Fame, Mona Matsuoka, Nadia Lee Cohen, Nina Agdal, Noah Mills, Ophelie Guillermand, Peter Marino, Quentin Jones, RJ King, RJ Rogenski, Roberto Rossellini Jr, Ruby Aldridge, Sami Miro, Shanina Shaik, Talita von Furstenberg, Tommy Dorfman, Will Peltz a Zara Larsson.

Nová kolekce B.zero1 Rock ztělesňuje energií kypící styl římské šperkařské značky. Nový design, inspirovaný obojkem tubogas se cvoky z 80. let, na sebe poutá pozornost jako symbol síly, nezávislosti a rebelie.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA