REKLAMA

Red carpet: 20 nejstylovějších šatů JLo

Bylo těžké vybrat dvacet nejhezčích šatů této popové divy, protože kdykoliv se objeví na červeném koberci, stojí to za to! Naposledy nás ohromila saténovou róbou od George Hobeika, kterou oblékla na předávání cen Screen actors guild awards a doplnila ji šperky od Harryho Winstona. Naší pozornosti však neunikly ani šaty z mašlí od Valentina, jež vynesla na poslední Zlaté glóby. Pamatujete si na Met Gala z roku 2019? JLo na něm byla od hlavy až k patě ve stříbrném, a to včetně třpytícího se čepečku! Na štítku stálo – Versace. Naším dalším oblíbeným outfitem však zůstávají i šaty od Toma Forda, které zpěvačka oblékla na předávání Oskarů v roce 2019. Jestli něco přesně vyjadřuje její typický styl, tak právě ony!

V naší galerii toho najdete ještě mnohem více! Například zářivě růžovou róbu (nebo snad cukrovou vatu?) od Giambattisty Valli, na míru šité šaty od Balmain, nebesky modré šaty od Valentina nebo pohádkové od Elie Saab. Kdybyste si mohli vybrat pouze jedny, jaké by to byly?

issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA