Christian Breton: Krása je věda

 

Matka Christiana Bretona byla významnou francouzskou vědkyní a specializovala se na vliv genetiky na pleť. Christian Breton, který se již od útlého věku zajímal o vědu a krásu, se rozhodl pro kariéru v kosmetologii. Navázal proto na výzkumnou práci a výsledky své matky a v roce 1990 založil vlastní kosmetickou společnost. Nešlo mu o to jenom vyvinout další krém – Christian Breton se hned od začátku pustil do hledání řešení konkrétních problémů ve specifických oblastech. Vytvořil tak unikátní řadu cílených přípravků pro péči o pleť a těšil se okamžitému úspěchu!

 

Žádné prázdné sliby. Více vědy. Méně vrásek.

 

Vědci z Christian Breton Labs nechtějí vytvořit pouze další produkt, který by se stal součástí vaší kosmetické rutiny, ale jde jim od začátku o řešení konkrétních problémů, které vás mohou trápit. Pokud hledáte nejbezpečnější, zároveň nejefektivnější a nejúčinnější péči o pleť, kterou si můžete koupit bez předpisu, sáhněte po této francouzské kosmetice.  

Breton existuje již 31 let a za tu dobu nasbírala značka již 17 globálních patentů a provedla mnoho vědeckých studií. Tento systematický a hluboký výzkum vedl k vytvoření opravdu účinných formulací a výsledkem je samozřejmě bezkonkurenční účinnost. Ať už se jedná o zmenšení hlubokých vrásek či ochablou pokožku, produkty Breton dodávají potřebnou dávku látek, které bojují se všemi známkami stárnutí.  

Breton
Info ikona

Objevte Breton best sellers: 

1. Tento hydratační oční gel proti únavě je favoritem všech workoholiků a workoholiček. Jedinečná uklidňující péče vás zbaví unaveného vzhledu a zároveň oživí jemnou oblast očních víček. Bezolejový chladivý gel se rychle absorbuje, přičemž však poskytne dlouhotrvající účinky. Perfektní je pro časté sezení u počítačové obrazovky nebo pro ty, kteří brzo vstávají a chodí pozdě spát. Díky rostlinným extraktům tento gel: Redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima, uklidňuje jemné oční okolí a pomáhá redukovat jemné linky. 

2. Díky tomuto jedinečnému regeneračnímu krému bude vaše pleť vyživená a viditelně mladší. Odvraťte přes noc viditelné známky stárnutí! Zpevňující účinek, díky němuž vám tato péče poskytne viditelně konturovanou pleť. Obsahuje průlomovou složku, Matrixyl 3000, který zlepšuje vzhled pleti a předchází vzniku znaků stárnutí, zatímco současně redukuje již existující vrásky. Průlomové složení zároveň obsahuje extrakt květu Spilanthes Acmella, který podpoří pevnost pokožky. Intenzivně zpevňuje pleť přes noc, spolupracuje s přirozeným regeneračním procesem pleti nastávajícím v průběhu spánku. 

3. Zažijte sílu neomezené, čtyřiadvacetihodinové hydratace s hydratačním krémem SKIN SURVIVAL DRY SKIN. Vaše pleť je vystavována vlivům, které vedou ke každodennímu viditelnému stárnutí. Znečištění životního prostředí, cestování letadlem, změny teplot a UV záření, to vše společně působí dehydratačně – podstatný a nepřetržitý problém moderního života. Skin Survival+ byl vytvořen tak, aby pracoval jako 24hodinový ochránce pro vaši pleť před stárnutím a suchostí. Pomáhá redukovat vzhled jemných linek a vrásek a poskytuje zářivou a pevnou pleť.  

4. Nechte injekce až jako poslední možnost! Liftox sérum je první oční péče obsahující peptidy podobné hadímu jedu společně s extraktem kaviáru a kolagenem, díky nimž okamžitě zjemňuje povrch pokožky. Toto sérum se zaměřuje na vrásky pro svůj velkolepý liftingový efekt a výrazné zpevňující účinky. S technologií roll-onu, aplikátor chladné kovové kuličky klouže po očním okolí a poskytuje příjemný chladný pocit. Mikrotlak kovové kuličky stimuluje mikrocirkulaci v oblasti okolo očí. Vrásky jsou viditelně redukovány pro poskytnutí zářivého a mladistvého vzhledu.    

Více o kosmetice Christian Breton se dozvíte na webu: infokrasa.cz A Christian Breton uvidíte i na eventu ELLEphoria 22.-24. října, který se bude konat v Event Space 4. patro v Máji v Praze. Vstupenky koupíte na webu ellephoria.cz

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA