Jedinečné složky, které hledejte v dopňcích stravy

 

Voda z Vichy a její sole 

Termální voda z Vichy je známá svými blahodárnými účinky na strukturu a kvalitu pleti, ale hlavní jsou její přínosy pro trávicí systém. Tamní odborníci se již dávno naučili nahlížet na tělo jako na celek a precizně kombinovat ingredience tak, aby dokázali působit současně na různé fyziologické funkce a dosahovali rychlých a udržitelných, viditelných výsledků. 

Célestins ve Vichy, kteří jsou již 15 let průkopníky v oboru integrativní medicíny (termín používaný k označení spojení tradiční medicíny a alternativní medicíny), poskytli také své zkušenosti v oblasti individualizované 360° péče. A v D-LAB díky tomu sestavili diagnózy a holistické protokoly a uplatnili specializované odborné znalosti v oblasti integrativní péče, v níž se splývají zdraví a krása.   

Collative 

Slyšíte tento termín poprvé? Není divu. Jde totiž o pečlivě vytvořenou směs kolagenu a elastinu, jež značka D-LAB užívá ve svých produktech. Tím, že kombinuje tyto dvě účinné látky vzniká koktejl, jež má synergický účinek proti vráskám: elastinová vlákna dodávají pokožce vláčnost a kolagen obnovuje její pevnost. Tyto pečlivě vybrané ingredience stimulují biosyntézu hlavních složek dermis, aby vyhladili a tonizovali pleť.  

 

 

Cynatine 

Keratin je všeobecně považován za jednu z nejúčinnějších složek v oblasti vlasové péče - ať je užíván vnitřně či zvenčí. Značka D-LAB vyvinula koncentrát Cynatine, který v sobě skrývá opravdu vysoké procento purifikovaného keratinu a jeho vysoká účinnost byla dokonce potvrzena klinickou studií.  

Opuncie mexická 

Tato exotická rostlina, která je součástí rodiny kaktusů má silné hydrofilní a lipofilní vlastnosti. Díky svému vysokému obsahu slizové vlákniny dokáže skvěle ukládat vodu i tuky, ve snaze přizpůsobit se suchým prostředím na poušti.  

Po extrakci, vysušení a požití dokáže doplňek stravy Nopál až padesátkrát zvětšit svou velikost. Jakmile nabobtná v žaludku, podporuje pocity sytosti a zároveň pomáhá při odstraňování tuků a cukrů, které absorbuje. Je to ideální komponent doplňků stravy, pokud se snažíte zredukovat svou váhu. Pomáhá ale také regulovat chuť k jídlu a kontroluje hladinu cukru v krvi.   

Více o doplňcích stravy D-LAB se dozvíte na webu: infokrasa.cz A D-LAB uvidíte i na eventu ELLEphoria 22.-24. října, který se bude konat v Event Space 4. patro v Máji v Praze. Vstupenky koupíte na webu ellephoria.cz

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA