Beauty talk with Sunnie Brook

Krása…

... pro mě je, když někdo vyzařuje určitou energii a sdílí svoje emoce. Mám ráda zvuk smíchu i vrásky, které způsobí, nebo stříbrné prameny, které se třpytí na denním světle. Všechny tyto věci dokazují, že žijeme naplno.

 

Make-up & vlasy

... nás mohou proměnit, povznést a posílit. Je to nástroj, který nám může pomoci být vnímány jinak. 80 % našeho prvního dojmu o lidech vychází z toho, jak vypadáme, takže mít pěkné vlasy a líčení je dobrý způsob, jak umožnit sobě i ostatním vidět krásu.

 

Vstávám…

... obvykle v 6.30 nebo v 7 hodin, respektive kdykoli, kdy se dcera Ela rozhodne, že už je načase začít den.

 

Snídám…

... přes noc namočené ovesné vločky nebo míchaná vajíčka s toastem a dvojité ovesné cappuccino. Ale nejraději mám čerstvé croissanty s domácí marmeládou a teplým máslem. Mňam!

 

Ranní péče o pleť…

... je pro mě samozřejmostí. Většinou si udělám pleťovou masku nebo pleť probudím masážním rollerem. Pak nanesu tónovaný hydratační krém s SPF. Střídavě používám ty od značek Iris & Romeo a Saie.

 

Beauty rutina…

... Jelikož jsem si obočí v pubertě hodně vytrhávala, každý den ho dokresluji tužkou na obočí Diorshow styler v univerzální barvě, používám ji už 10 let.

 

Když chci…

... svému obvyklému přirozenému vzhledu dodat trochu šťávy, sahám po krémovém balzámu na rty Saint Jane v odstínu Honor. Má dokonale červenou barvu, rty jsou po něm doslova k zulíbání. Jemně si ho vklepu i na tváře a víčka.

 

Po porodu…

... dcery jsem musela chodit na fyzioterapii, abych si obnovila břišní svaly a posílila záda a kyčle. Teď, když je jí rok a půl, vracím se k pilates a józe. Je to pro mě moc příjemný pocit, vidět, že se mi opět vrací fyzická síla!

 

V kabelce…

... nosím mystickou vůni Copála (No. 2) od Xinú (@xinuperfumes). Je to nádherná značka, kterou jsem objevila v Mexico City. Jestli tam někdy budete mít cestu, určitě navštivte jejich butik. Mají krásné limitované kolekce i řadu pro péči o pleť.

 

Focení editorialů pro módní časopisy a práce s celebritami mě inspirovaly k tomu, nebát se snít a neustále se ve své kariéře posouvat dál.

 

Zlom v kariéře…

... nastal, když jsem v roce 2010 vyhrála kadeřnickou soutěž a přesunula se díky tomu do Los Angeles. Tam jsem jako hair stylistka na volné noze poznala svět módních časopisů a získala mezi svoji klientelu spoustu celebrit jako třeba herečku Elisabeth Moss nebo komičku Sarah Silverman.

 

Sázka na jistotu…

... je pro mě účes, kterému říkám nedbalý luxus. Díky přirozenému stylingu zvýrazní lesk vlasů. Z produktů pak multifunkční sprej Essentials All-In-One od Biolage. Zabraňuje krepatění vlasů a dodá jim lesk, aniž by je zatížil.

 

Nejlepší radu…

... mi dal můj otec, když řekl, že život je jako schody: musíš je zdolat jeden za druhým, cesta na vrchol nikdy nevede přímo. Nahoře je pak dobré podívat se dolů a být vděčná za to, jakou cestu jsem ušla a kolik jsem toho dokázala.

 

Relaxuji…

... ve vaně plné bublinek. Naliju si k tomu sklenku červeného, čtu si a poslouchám svůj speciální playlist.

 

Dívám se…

... na seriál Love on the Spectrum, který mě rozpláče a rozesměje krásou lidského srdce. Je o mladých lidech s autismem a jejich zkušenostech ve světě randění.

REKLAMA