REKLAMA

Rosie Huntington-Whiteley se nasnaží život lakovat na růžovo

REKLAMA

 

„ALE TAKY BYLY TÝDNY …“ Rosie Huntington-Whiteley vypráví o těžších chvílích posledních dvanácti měsíců, její hlas se trochu ztiší, pak rychle vystoupá a ona skoro vypískne, když z jejích až nepochopitelně dokonalých úst vylétne sprška nesrozumitelných nadávek. Pak pokrčí rameny: „Kdy se musíš zamknout sama v koupelně nebo si večer po celém dni nalít pořádnou sklenici vína. Tak to prostě je, to je život a já ho nebudu lakovat narůžovo,” vypráví mi během dopoledního Zoom callu, na který jsme kvůli koronavirové pandemii odkázané, a paleta okolních barev se k ní hodí. Má totiž na sobě svetr s rolákem v barvě ovsa, jenž je až nápadně podobný teplému odstínu zdi v pozadí, která je s výjimkou několika elektrických zásuvek a mahagonové jídelní židle úplně holá. Na tvář nanesla lehký bronzer, dokonalé rty zvýraznila trochou lesku a vlasy vyčesala do úhledného vysokého drdolu. Zdrženlivost, neutralita a nenápadný luxus jsou pro tuto třiatřicetiletou supermodelku, matku a podnikatelku v jedné osobě úplně typické. Veškerý lesk, barvy a svůdnost si nechává na červený koberec nebo focení do módních časopisů.

 

Rosie Huntington-Whiteley
Info ikona

 

Když se podíváte na její instagramový účet (@rosiehw), který v tuto chvíli sleduje více než dvanáct milionů uživatelů, najdete tam selfíčka z její šatny, inspiraci z interiérového designu i beauty tutoriály, které točí pro svoji značku Rosie Inc. Její domov, šatník, a dokonce i obličej jsou bez chyby a působí neuvěřitelně draze. Minimálně z bezpečné vzdálenosti to tak vypadá. Ostatně nikdy nebyl důvod myslet si cokoli jiného, než že Rosie žije v perfektním světě, protože když nás do něj prostřednictvím sociálních sítí na chvilku nechá nahlédnout, je prostě dokonalý. 

Ovšem právě teď mají životy nás všech k dokonalosti opravdu daleko. Po několikátém lockdownu jsou všichni včetně Rosie a její rodiny otrávení, naštvaní… Když spolu mluvíme, povídáme si o tom, jak se těšíme na léto. Sluneční paprsky, statistiky naočkovaných a zaoceánská prezidentská inaugurace, která se konala v lednu –  to jsou jediné záblesky světla v temnotě.

Uplynulý rok dal pěkně zabrat nám všem. A Rosie zrovna tak. „Nemůžu říct, že by všechno bylo v pohodě. Prostě není,” říká o životě v lockdownu, který vede s  manželem, hercem a producentem Jasonem Stathamem. „Procházíme tím spolu, jsme si oporou a problémy si vyříkáváme.”

Moc dobře si uvědomuje, že každodenní realita nedopadá na každého stejně. „Spousta osobností teď tvrdí, že jsme v tom všichni společně,“ říká a obrací u toho oči v sloup. „Možná jsou stejné vnější okolnosti, ale vážně věříte, že jsme v tom spolu s někým, kdo žije v levném nájmu a smůla se mu doslova lepí na paty, zatímco vy ‚trpíte‘ ve svém sídle v Beverly Hills s bazénem a soukromými učiteli?!“ 

Ale jak sama říká, nemá smysl předstírat, že to chvílemi není těžké. I proto se zrovna vrátila z běhu po londýnském parku. Běhat začala teď, když jsou fitka zavřená. Je to pro ni fyzická i mentální vzpruha. 

Společně se Stathamem a jejich tříletým synem Jackem se loni v srpnu vrátili domů do Británie. „Chtěla jsem, aby moje děti vyrůstaly tady a chodily tu do školy.” Proč? „V L.A. se nemusejí o nic snažit,“ říká.

Přečtěte si o Rosii Huntington-Whiteley mnohem více v červnovém vydání ELLE, která najdete právě teď na stáncích. Nahlédněte blíže do jejího života s Jasonem Stathamem, zjistěte jaké problémy může prožívat někdo, kdo má na kontě 20 milionů britských liber a tato nadaná byznysmenka vám prozradí nejen tajemství svého úspěchu, ale možná i krásy.

Vydání až ke dveřím zdarma

Červnové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA